Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Paigaldusmeetod
Countertop (66)
Valamu värvus
kiviimitatsioon (37)
Kraani auk
product_advanced_searcher.empty_field
Ülevooluava
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside pikkus - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside laius - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Glamour valamud

Glamour valamud – stiilne vannitoatehnika. Pesemisnõu on üks vannitoa sisustuse põhielemente, mida peate silmas pidama. Soovitame seda sobitada ülejäänud keraamika, näiteks tualettkauss ja vann või dušš. Elegantne valamu vajab ka sobivat ümbrust, seega on hea mõte sobitada see ka sobiva segistuskraani, seebidosaatori, peegli ja valgustusega. Samal ajal on oluline, et esteetika käiks käsikäes funktsionaalsuse ja praktilisusega. Seepärast peab glamuurne pesemisalune olema endiselt mugav kasutada ja vastupidav, et intensiivne kasutamine ei oleks hirmutav. Seega võite valida väiksema, näiteks 35 sentimeetri laiuse mudeli või suurema, 81 sentimeetri laiuse mudeli. h2. Elegantne valamu: töölaud, leti all ja vabalt seisev. Meie kauplus pakub igale kasutajale ja igale vannitoale sobivaid disainitud valamuid. Valikus on nii glamuurseid tööpinnalaua valamuid kui ka leti all olevaid ja vabalt seisvaid valamuid. Viimased on väga muljetavaldavad, iseenesest dekoratiivsed ja sobivad eriti hästi suurtesse vannitubadesse ja vannitubadesse. Lauapesualused pakuvad kõige rohkem võimalusi loovuseks, sest nende vormil ei ole piiranguid. Sellisel juhul saab kartuseta valida ka kõige originaalsemaid ja ebastandardsemaid – ümmargune, ovaalne, ruudukujuline, ristkülikukujuline, nurgeline, laineline ja paljud teised. h2. Keraamiline glamuur ja käsitsi valmistatud valamud – palju disainilahendusi, mille hulgast valida. Disainerkaussid on tooted, mis jäävad kohe silma. Meie valikus on valged, mustad, looduskivi imitatsioonid, puiduimitatsioonid, värvilised keraamilised valamud erinevates kujundustes, enam-vähem kuldsed ja isegi sinised. Sõltuvalt mudelist võivad need olla erineva viimistlusega – alates täiesti matist kuni läikivani. Selline suur disainivalik võimaldab sobitada keraamilise töölaua valamu ja teised täpselt teie ootustele, teie vajadustele ja teie vannitoa üldisele kujundusele.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.