Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Seinale riputatud, nurgas, vabalt seisvad vannid

Seinale kinnitatavad vannid on suurepärane alternatiiv traditsioonilistele sisseehitatud mudelitele. See on universaalne lahendus, mida saab kasutada igas, isegi kõige väiksemas vannitoas. Kõik tänu sellele, et vabalt seisev seinale kinnitatav vann on varustatud spetsiaalselt lameda küljega, mis võimaldab seda seina lähedale lükata. Mudeli optimaalne pikkus 150 cm tagab vanni kasutamise mugavuse. Nii suur konstruktsioon ei mahu teie vannituppa? Pole probleemi. Rea kaupluse pakkumises on kompaktne nurgavann mõõtudega 80×80 cm. Siin ootab teid ka 90×90 cm vann. Meie tooteid iseloomustab funktsionaalsus ja esteetiline välimus. Tavaliselt on need ristkülikukujulised. Viimasel ajal on klientide seas üha populaarsemaks muutumas ka moekad ovaalsed vannid.

Kümblustünnide kujundamisel tegime kõik endast oleneva, et need paistaksid silma mitte ainult stiilse disaini, vaid ka kasutusmugavusega. Seetõttu on meie pakkumises lisaks standardse interjööriga mudelitele ka kõige odavamad vannid, mida iseloomustab ergonoomiline profileerimine; mõned neist on varustatud peatugede, käetugede ja istmetega. Garanteerime, et sellises vannis suplemine pakub teile sama meeldivaid aistinguid.

Seinavannid – lahendus 21. sajandisse

Iseseisvatel seinale kinnitatavatel ja dušivannidel on palju eeliseid. Erinevalt traditsioonilistest mudelitest ei vaja need viimistlemist plaatimise või katetega katmise näol. Enne nende paigaldamist peate lihtsalt valima sobiva vee juurdepääsu ja drenaažiga koha. Iga vann, isegi kõige odavam, on varustatud pistiku ja äravoolutoruga. Valitud kohta kinnitamiseks on vaja vaid mutrivõtit jalgade reguleerimiseks, silikooni koos dosaatoriga ja vesiloodi. Vanni on lihtne puhastada. Kuid iga mudel, olenemata selle parameetritest (nt 80×80, 90×90 cm), vajab regulaarset desinfitseerimist, mis aitab kõrvaldada mikroorganismid ja katlakivi.

Kutsume teid südamest tutvuma meie vannipoe pakkumisega.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!