Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Rea Space mustas 90x90 dušikabiinis

ID: 6798
EAN: 5902557367115
SKU: REA-K8881
EAN: 5902557396863
SKU: KPL-K0881
EAN: 5902557396856
SKU: KPL-K8881
 • 402,00 402,00 487,00 508,00

  - madalaim hind viimase 30 päeva jooksul

  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kabiini suurus: 90x90
Värv: Must
Kabiini tüüp: Nurgas
Klaasi värvus: Transparentne 6mm
Avamismeetod: Libistades
Paigaldamine: Dušialusel või põrandal
Kõrgus (mm) 1950 mm
Dušikabiini suund: Universaalne
Garantii: 24 kuud
Easy Clean kate: Jah
Tootja: Rea
Kirjeldus

Esitleme teile kaunist ja ülifunktsionaalset Space IN nurgakabiini. See on toode, mis täidab ideaalselt teie vannitoa ruumi, säilitades samal ajal interjööri laitmatu välimuse ja esteetika. Tänu mustadele viimistluselementidele on meie toode äärmiselt universaalne ja sobib kindlasti teie sanitaarruumi sisustusse. Tänu oma disainile võimaldab Space IN kabiin paigaldada erineva kõrgusega dušialusele või otse põrandale. Dušiuks libiseb sissepoole, mis aitab vannitoa praktilisel kasutamisel.

Neil on Easy Clean kaitsekate, mis hõlbustab salongi puhtana hoidmist. Tänu spetsiaalsele tootmisfaasile on need vastupidavad ja kergesti puhastatavad.

Must värv kantakse peale tootmisprotsessi käigus ja seejärel kõvastatakse kaks korda koos lehega temperatuuril 600-800°C. See tagab 100% vastupidavuse ja vastupidavuse kriimustustele ja mehaanilistele kahjustustele. See on ainus meetod, mis tagab kõrgeima kvaliteedi ja vastupidavuse.

Oma salongis kasutame uuenduslikku ukseavamissüsteemi – Autoline.

Space IN salongimudelil on neljal üksikul rullikul põhinev tõhus liugsüsteem, mis võimaldab ust hõlpsalt avada ja sulgeda. Uks libiseb sujuvalt sissepoole, mis muudab salongi äärmiselt praktiliseks, eriti väikestes, piiratud ruumiga vannitubades. Avatud uks ei ulatu salongist kaugemale, muutes vannitoa enda kasutamise lihtsamaks, vähendamata sees ruumi.

Avamissüsteem on loodud töötama ideaalselt sujuvalt paljude aastate jooksul.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!