Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vanniekraanid

Igavene dilemma vann või dušš on just lahendatud! Esitleme vanniekraani vannitoavarustuse elemendina. Tänu sellele disainile saate ruumi, mis sobib nii vannis käimiseks kui ka värskendavaks veega loputamiseks. Vanniklaas on idee kiireks ja tõhusaks vannitoa metamorfoosiks. See toimib eriti seal, kus ruumil on piiratud ala.

Vanniekraan on saadaval erineva suuruse ja viimistlusega. Võite panustada klassikalistele minimalistliku iseloomuga akendele. Tänu läbipaistvusele ei käi need vannitoas üle jõu, vaid loovad avara mulje. Teine võimalus on kaasaegne mustade profiilidega vanniklaas. Tänu neile näeb see maitsekalt välja industriaalse stiiliga interjöörides.

Dušiekraan – eelised

Vanniekraanil on palju eeliseid. Esiteks muudab see teie vannitoa 2-in-1 varustuseks – vanni ja dušši – olenevalt asjaoludest, ajast ja tahtest. Lisaks dušiekraanid:

- kaitsta ruumi sisemust pritsmete eest,
- parandada vannitoa välimust,
- omama universaalset kinnitussüsteemi vanni ühel või teisel küljel,
- need on valmistatud karastatud klaasist, mis suurendab oluliselt nende vastupidavust kõrgetele temperatuuridele ja niiskusele,
- vanniekraani on lihtne puhtana hoida.

Dušiekraanid võimaldavad teil vannitoa metamorfoosi odavaks muuta. Tänu kasutatud profiilidele muutuvad need väga stabiilseks. Veelgi suurema funktsionaalsuse tagamiseks on mõned mudelid varustatud liikuvate elementidega. Vaadake meie kokkupandavaid vanniekraane.

Meie dušiekraanide pakkumine

Meie pakkumisest leiate nii üksikud klaaspinnad kui ka vanniekraanid liigutatavad, lahtikäimise võimalusega. Tänu erinevate stiilide ja suuruste saadavusele saate hõlpsasti sobitada konkreetse elemendi oma interjööri iseloomuga. Kutsume teid mugavalt e-ostlema koos kojutoomisega. Garanteerime ostetud toodete kiire ja turvalise transpordi.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!