Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Avamismeetod
Uchylny (4)
Klaasi paksus
6 mm (11)
Kabiini suurus
90x90 (3)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Kuldsed dušikabiinid

Kas teid inspireerivad originaalsed interjöörid? Kui soovite luua ruumi, mis on ilus, moodne ja funktsionaalne, siis valige kuldne dušikabiin. Sellises kohas on lõõgastumine veelgi meeldivam ja iga igapäevane vann muutub spaasessiooniks! Esitatud tooted on valmistatud üksikasjalikult. Loomulikult on tähelepanu keskmes kuldsed profiilid, mis lõikavad klaasi vastu seina ja põrandaid katvate plaatide taustal. Selline töötlus mitte ainult ei kujunda ruumi visuaalselt, eraldades märja tsooni kuivast, vaid ka kaunistab ruume. Isegi klassikalised hallid, beežid või valged värvid saavad kuldse dušikabiiniga kombineerituna luksusliku viimistluse. Lisaks oma disainile pakub iga kuldne dušikabiin kõrget funktsionaalsust. See on saadaval mitmes suuruses ja vormis, nii et saate seda hõlpsasti kohandada oma projektile, ruumile ja oma maitsele. h2. Kuldprofiiliga dušikabiinid: 90×90 ja paljud teised mõõtmed meie pakkumises. Meie pakkumine hõlmab kogu kuldse dušikabiini kollektsiooni erinevates vormides ja suurustes. Pakume: – vanni ekraanid, mida saab paigutada vanni peale, mis eraldavad vannitoa kasutatavast alast ja vähendavad vee pritsimise probleemi vannitoas,. – dušiseinad, – geomeetrilised kuldsed dušikabiinid 80×80, 90×90, 80×100. h2. *Toad, kuldsed dušiseinad – koos dušikaussi või lineaarse äravooluga. Kuldsed dušikabiinid saab paigaldada koos dušikausi või lineaarse äravooluga. REA tooteid iseloomustab nende kaasaegne vorm ja funktsionaalsus. Seda tänu sellistele lahendustele nagu Crystal Clear karastatud turvaklaas, millel on laserkinnitus Easy Clean. Kuldne dušikabiin on soovi korral saadaval parem- või vasakpoolse versioonina ning universaalsed profiilid tagavad mitmekülgsuse paigaldamisel. Komplekt sisaldab lisaks kuldsele dušikabiinile ka kõiki vajalikke paigalduskomponente – tihendeid, käepidemeid ja hinged. Kuldsed dušikabiinid on laseriga kaetud 4-kihilise kvaliteetse emailikihiga. See muudab alumiiniumist komponendid (profiilid, käepidemed, hinged) tuhmumiskindlaks, mittevärvituks ja roostevabaks.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.