Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

product_advanced_searcher.filtration

Avamismeetod
Kallutatav (6)
Klaasi paksus
8 mm (13)
Kabiini suurus
90x90 (3)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Kuldsed dušikabiinid

Kas teid inspireerivad originaalsed interjöörid? Kui soovite luua ruumi, mis on ilus, moodne ja funktsionaalne, siis valige kuldne dušikabiin. Sellises kohas lõõgastumine on veelgi meeldivam ja iga igapäevane vann muutub spa-sessiooniks!

Meie poolt tutvustatud tooted on valmistatud detailselt. Loomulikult on tähelepanu keskmes kuldsed profiilid, mis lõikavad klaasi vastu seina ja põrandat katvate plaatide taustal. See töötlus mitte ainult ei kujunda ruumi visuaalselt, eraldades märja tsooni kuivast tsoonist, vaid ka kaunistab ruume. Isegi klassikalised hallid, beežid või valged värvid saavad kuldse dušikabiiniga kombineerituna luksusliku viimistluse.

Lisaks disainile pakub iga kuldne dušikabiin ka kõrget funktsionaalsust. See on saadaval mitmes suuruses ja vormis, nii et saate seda hõlpsasti kohandada oma projektile, ruumile ja oma maitsele.

Kuldse profiiliga dušikabiinid: 90×90 ja paljud teised mõõtmed meie pakkumises.

Meie pakkumises on kogu kuldsete dušikabiinide kollektsioon erinevates vormides ja suurustes. Pakume:

– Vannivarjendid, mida saab paigutada vanni peale, eraldades vanni ala kasutatavast alast ja vähendades vee pritsimise probleemi vannitoas,.
– dušiseinad,
*- geomeetrilised kuldsed dušikabiinid 80×80, 90×90, 80×100.

Dušiseinad, kuldsed dušiseinad – koos dušikausi või lineaarse äravooluga.

Kuldsed dušikabiinid saab paigaldada koos dušikausi või lineaarse äravooluga. REA tooteid iseloomustab kaasaegne vorm ja funktsionaalsus. Seda tänu sellistele lahendustele nagu Crystal Clear karastatud turvaklaas koos laserkattega Easy Clean. Gold dušikabiin on soovi korral saadaval parem- või vasakpoolse versioonina ning mitmekülgse paigalduse tagavad universaalsed profiilid. Komplekti kuulub lisaks kuldsele dušikabiinile ka kõik vajalikud paigalduskomponendid – tihendid, käepidemed ja hinged.

Kuldsed dušikabiinid on laseriga kaetud 4-kihilise kvaliteetse emailikihiga. See muudab alumiiniumkomponendid (profiilid, käepidemed, hinged) tuhmumiskindlaks, mittevärvituks ja roostevabaks.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!