Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Avamismeetod
Libistades (6)
Klaasi paksus
5 mm (6)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Poolringikujulised dušikabiinid

Kas otsite tooteid oma vannitoa sisustamiseks? Kas soovite kasutada olemasolevat ruumi maksimaalselt ja ergonoomiliselt? Soovitame valida mugavad ja esteetiliselt meeldivad poolringikujulised dušikabiinid, mis sobivad hästi ruumi nurka. Suurte lükanduste abil on neil lihtne pääs siseruumidesse ja täielik vabadus duši all käimisel. Isegi tootesarja kõige väiksemad tooted, poolringikujulised dušikabiinid 80×80, pakuvad piisavalt ruumi, et võtta dušši ilma käega vastu seina põrkamata. Sees on võimalik paigaldada avatud või varjatud komplekt, luues nii privaatse spaa-ala – ideaalne igapäevaseks hoolduseks, aga ka lõõgastumiseks. h2. Poolringikujulised dušikabiinid meie valikus. Oleme koostanud ulatusliku valiku, kust leiate poolringikujulised dušikabiinid erinevates suurustes ja stiilides. Pakume täiesti läbipaistvaid mudeleid ilma nähtavate profiilide või paigalduselemendideta, mis muudab need minimalistlikuks ja kaasaegse iseloomuga konstruktsioonid. Samal ajal on saadaval ka poolringikujulised mustriliste seintega dušikabiinid, mis mitte ainult ei kaunista, vaid tagavad ka vannis käiva inimese privaatsuse. * Soovitame valida tooteid kahes suuruses:. *- 90×90 poolringikujuline dušikabiin, . *- 80×80 poolringikujuline dušikabiin. Need kaks varianti võimaldavad ostjal kohandada *poolringikujulise dušikabiini suurust ja stiili vastavalt oma isiklikele vajadustele ja vannitoa suurusele. Lisaks võite valida toote, millel on madal või kõrge dušialus, mis annab teile veelgi rohkem võimalusi lõõgastumiseks soojas ja lõhnavas vannis. h2. Kõrge kvaliteediga poolringikujulised dušid. Meie tooted vastavad kõigile nõuetele, mis on seotud töö kvaliteedi ja konstruktsioonimaterjalide vastupidavusega. 80×80 poolringikujuline dušikabiin, nagu ka 90×90 poolringikujuline dušikabiin, on valmistatud karastatud klaasist, mis ei tuhmu ega pragune löögi all. Paksude alumiiniumprofiilide sisse põimitud, jääb see stabiilseks ja seda on lihtne puhtana hoida.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.