Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Rea Stone dušialus kivi 80 x 100

ID: 5506
EAN: 5902557332977
SKU: REA-K9756
 • 216,00
  Tarneandmed: 2-4 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Materjal: kamień mineralny
Värv: czarny
Dušikausi kõrgus: 3 cm
Drenaaži asukoht: przy krótszym boku
Lõhnalõksu sisaldub: product_profile.value_YES
Garantii: 5 lat
Tootja: Rea
Kirjeldus

Dušialused on igati täiuslikud. Dušialuse* kaunis välimine tekstuur jäljendab suurepäraselt looduslikku kivi. See sobib ideaalselt teie vannitoa moodsasse interjööri, rõhutades selle ilu ja muutes igapäevase kasutamise kirjeldamatuks naudinguks. on valmistatud looduslikust mineraalsest kivist. See on pika kasutusea ja kõvadusega materjal, mis on lisaks sellele meeldivalt soe. Sellest materjalist valmistatud dušialused on täiesti siledad, stabiilsed ja neid saab paigaldada otse põrandale. Täiendav eelis on see, et servad ja nurgad on täiesti sirged, mis võimaldab neid paigaldada ilma vuugimördita. Selle loodusliku kivi välimusega tekstuur sobib suurepäraselt moodsasse interjööri, kuid sobib hästi ka klassikalisse universaalsesse interjööri. Looduslik kivi sobib paljudele vannitoa kujundustele – eriti kaasaegsetele. Seetõttu tasub huvi tunda sellest valmistatud toodete vastu. Meie kaupluses pakume atraktiivset kivist dušialust, mis on hea valik nii kodudesse, korteritesse kui ka hotellide vannitubadesse. Dušialuse kaunis väliskonstruktsioon jäljendab suurepäraselt looduslikku kivi. See sobib ideaalselt moodsasse vannitoa interjööri, rõhutades selle ilu. Lisaks muudab see igapäevase duši kasutamise palju meeldivamaks. Dušialus on valmistatud loodusliku tekstuuriga mineraalkivist. See on pika kasutusea ja kõvadusega materjal, mis on lisaks sellele meeldivalt soe. Tänu oma tekstuurile ja elegantsele värvitoonile sobib kivist dušialus suurepäraselt nii moodsate kui ka klassikaliste ja universaalsete kujundustega. Sellest materjalist valmistatud dušialused on täiesti siledad, stabiilsed ja neid saab paigaldada otse põrandale. Täiesti sirged servad ja nurgad on täiendav eelis, mis võimaldab neid paigaldada ilma vuugimördita. Kõik see tähendab, et meie pakutav kivist dušialus 80×100 ei ole mitte ainult visuaalselt atraktiivne, vaid ka maksimaalselt funktsionaalne. Viimane, kuid mitte vähem tähtis, on kõrge mehaaniline tugevus ja vastupidavus välismõjudele. Seetõttu osutub kivist dušialus pikaajaliseks ostuks.

Küsi toodet

product.attachment

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!