Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Rea Stone dušialus kivi 80 x 120

ID: 5505
EAN: 5902557319978
SKU: REA-K9602
 • 358,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Materjal: mineraalne kivi
Drenaaži asukoht: lühemal poolel
Lõhnalõksu sisaldub: product_profile.value_YES
Garantii: 5 aastat
Tootja: Rea
Kirjeldus

Dušialused on igati täiuslikud. Dušialuse* kaunis välimine tekstuur jäljendab suurepäraselt looduslikku kivi. See sobib ideaalselt teie vannitoa moodsasse interjööri, rõhutades selle ilu ja muutes igapäevase kasutamise kirjeldamatuks naudinguks. on valmistatud looduslikust mineraalsest kivist. See on pika kasutusea ja kõvadusega materjal, mis on lisaks sellele meeldivalt soe. Sellest materjalist valmistatud dušialused on täiesti siledad, stabiilsed ja neid saab paigaldada otse põrandale. Täiendav eelis on see, et servad ja nurgad on täiesti sirged, mis võimaldab neid paigaldada ilma vuugimördita. Selle loodusliku kivi välimusega tekstuur sobib suurepäraselt moodsasse keskkonda, kuid sobib hästi ka klassikalisse universaalsesse interjööri.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!