Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
Tasuta transport (9)
Tooteid edendavad tooted
product_advanced_searcher.empty_field
Tootja
Rea (10)
Garantii
product_advanced_searcher.empty_field
Kõrgus (mm)
aadressilt
  aadressilt aadressile mm
Värv
Must (5)
Materjal
Plastist (10)
Laius (mm)
aadressilt
  aadressilt aadressile mm
Pikkus (mm)
aadressilt
  aadressilt aadressile mm
Lisafunktsioonid
ei (10)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Nõudepesuvedeliku jaoturid kraanikausis

Rea e-poest leiate sellesse kategooriasse kuuluvast pesuainedosaatoritest vaid hoolikalt valitud tooteid. Tänu neile on iga köök veelgi funktsionaalsem ning samal ajal esteetilisem ja korralikum. Meie nõudepesuvedeliku dosaatorite valik aitab kindlasti hoida teie igapäevaelu korras ja mugavana. Tasub kohe üle vaadata! Kutsume teid meie sortimendiga tutvuma!

Praktiline lahendus – nõudepesuvahendi dosaator

Tänu Rea veebipoe dosaatoritele on nõudepesuvedelik alati käepärast ja samas ei jää see kunagi silma. Nõudepesuvedeliku dosaatorid on praktiline ja elegantne lahendus, mis võimaldab hoida oma köögi töötasapinna korras. Tänu erinevatele stiilidele ja kujunditele saate valitud jaoturi hõlpsalt sobitada peaaegu iga köögi sisustuse ja interjööriga. Ja selle paigaldamine muudab selle ruumi nii korraks kui ka esteetiliseks.
Niipea, kui see tehtud, võite kohe unustada nõudepesuvedelike inetu pakendi köögiletil. Nõudepesuvedeliku dosaator pole mitte ainult praktiline, vaid ka esteetiline lahendus. Need köögitarvikud on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu roostevaba teras ja tahke plastik. Tänu sellele pole dosaatorid abiks mitte ainult igapäevatöös, vaid kaunistavad ka iga kööki.

Roheline kodulahendus – pesuaine dosaator

Rea veebipoes pöörame erilist tähelepanu ökoloogilistele lahendustele. Seetõttu võimaldavad meie pesuainedosaatorid vedelikke täpselt doseerida, mis aitab vähendada nende tarbimist ja vähendada tekkivate jäätmete hulka. Valides meie tooteid, te mitte ainult ei suurenda oma köögi mugavust ja esteetikat, vaid aitate kaasa ka keskkonnakaitsele ja säästvale arengule.

Elegantne hoiustamisviis – kraanikauss

Kui vajate elegantset, kuid praktilist viisi nõudepesuvahendi hoidmiseks, on Rea valamukonteinerid ideaalne lahendus. Rea veebipoe ulatuslikust pakkumisest leiate neid erineva kuju, värvi ja mustriga, saate need hõlpsasti sobitada oma köögi sisustusega. Tänu neile ja jaoturitele näeb iga köök korralik ja kaasaegne.
Rea sortimendist leiab erinevaid vajalikke tarvikuid, näiteks kraanikausi dosaatori. Ainult koos aitavad need funktsionaalsed tarvikud igapäevaseid köögitöid täites hoida asjad korras ja korras. Tänu neile saad nõudepesuvedelikku ja muid puhastusvahendeid kiiresti ja lihtsalt valamusse doseerida. Ja see aitab kindlasti kaasa tõhusamale ja meeldivamale nõudepesule.
Meie pakkumises on nõudepesuvedeliku dosaator kraanikaussis, mille saab hõlpsasti valamuauku paigaldada. Seda tüüpi köögitarvikud võimaldavad vedelikku mugavalt otse kraanikaussi väljastada. Ja see muudab nõude pesemise palju lihtsamaks ja võimaldab tõhusamalt köögis korda hoida.

Usaldusväärse jaoturi lihtne paigaldamine kraanikaussi

Olenemata teie köögi suurusest ja kujust on meie pesuainedosaatoreid lihtne paigaldada ja kohandada igasse ruumi. Igaüks vajab lihtsalt kraanikaussi paigaldatavat nõudepesuvedeliku dosaatorit. Seetõttu pakubki Rea veebipood lahendust, mis on loodud võimalikult laia kliendiringi vajaduste rahuldamiseks. Rea tooteid on lihtne paigaldada ja intuitiivne kasutada.
Kutsume teid nüüd sirvima meie valamude dosaatorite pakkumist. Tänu sellele saate hõlpsasti leida köögitarvikuid, mis sobivad ideaalselt teie vajadustele ja paljude inimeste maitsele. Rea veebipoes hoolitseme alati selle eest, et meie ettepanekud oleksid mitte ainult funktsionaalsed ja praktilised, vaid ka visuaalselt atraktiivsed, tänu millele saab köögi ja vannitoa kasutaja mitte ainult mugavuse, vaid ka võimaluse õppida tundma ainulaadset stiili. nendest tubadest.
Soovitame teil kasutada meie ekspertide professionaalset nõu ja tuge, kes aitavad klientidel teha parima valiku oma kodu jaoks vajalikke tarvikuid. Soovime teile väga edukat ostlemist! Edu!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!