Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

graniidist valamu KURT 110 WORKSTATION Black Dotted

ID: 10271
EAN: 5904310998543
SKU: ZLE-09010
 • 263,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Valamu
Valamu pikkus (mm) 500 mm
Valamu laius (mm) 595 mm
Valamu kausi sügavus (mm) 215 mm
Kraani auk: Jah
Materjal: Graniit
Värv: mustalt laiguline
Kaasa arvatud valamu: tihend, sifoon koos sõelaga, Kinnitusklambrid, Nõudevedeliku dosaator , terasest ränimatt, bambuslaud, drainer
Drenaažiava läbimõõt: 90 mm
Stopper + sifoon
Pistikuvariant: universaalne, koos sõelaga
Materjal: metall
Lõhnalõksu tüüp: köök, nõudepesumasinas pestav
Garantii: 10 aastat
Tootja: Quadron
Kirjeldus

Graniidist valamu sobib oma minimalistliku ja moodsa välimusega iga köögi disainiga. Sügav ja mahukas kauss pakub suurt kasutusmugavust.

Meie poolt pakutav valamu on suurepärane valik klientidele, kes hindavad kvaliteeti ja teostust. Ajatu kuju, tippklassi materjalide ja tehnoloogia kasutamine, suurepärane disain ja kasutatud lahenduste ühilduvus tagavad täiusliku lõpptulemuse ja iga köögiruumi täituvuse. Saadaval on erinevad värvivariandid.

See mudel on väga heldelt varustatud täiendavate köögitarvikutega. Valamu juurde kuulub – vedeliku dosaator, bambusest lõikelaud, kraanikaussi ja rullitud teras-silikoonmatt.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!