Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

KONGLOMERAAT VALAMU GOYA MUST MATT 70CM + RIIULID

ID: 6588
EAN: 5906366004711
SKU: KPL-U8802
 • 328,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Paigaldusmeetod: Peatatud
Valamu värvus: matt must
Valamu sügavus (mm) 90 mm
Materjal: Konglomeraat
Valamu kõrgus (mm) 140 mm
Kraani auk: Mitte
Pesukausside pikkus (mm) 700 mm
Ülevooluava: Ei
Pesemisaluse laius (mm) 460 mm
Drenaažiava läbimõõt: 45 mm
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Ma esitleme teile ilusat, äärmiselt funktsionaalset ja kaasaegset valamut. See on toode, misóry täiuslikultób täidab teie vannitoa ruumi, säilitades interjööri laitmatu välimuse ja esteetika. Pesemisnõu on valmistatud kvaliteetsest konglomeraadist, mille värvus on must matt. Seda saab riputada või paigaldada otse tööpinnale.

Vastavad pistikud, kraanid ja sifoonid leiad meie kauplusest.

Konglomeraat – Perfect Surface on materjal, millest Goya valamu on valmistatud. Seda iseloomustab erakordne vastupidavus – nii mehaaniliste kahjustuste, kriimustuste kui ka kõrgete temperatuuride suhtes.

Soliidne ja hoolikas töötlus tagab mugava ja turvalise kasutamise. Lisaks suurepärasele vastupidavusele on konglomeraat vaatamata oma matile värvusele väga kergesti puhastatav.

Konglomeraadist valamud on ka lihtne valik inimestele, kes hindavad esteetilisust ja lihtsust ühes. Selle materjali peamised omadused on kaasaegne stiil ja kõrge vastupidavus.

*Komplektis on spetsiaalne raam.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!