Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
Tasuta transport (51)
Tooteid edendavad tooted
product_advanced_searcher.empty_field
Tootja
Rea (48)
Kraanide kokkupanek
valamu (49)
Väljalaskeava ulatus (mm)
aadressilt
    aadressilt aadressile mm
Kõrgus (mm)
aadressilt
    aadressilt aadressile mm
Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Köögisegistid

Köögi korraldamisel peate hoolitsema isegi kõige väiksemate elementide eest. Lisaks põhilistele kodumasinatele on olulised ka furnituur ja korralik sobivus interjööri. Siiski ei tohi unustada, et köögisegisti ei ole ainult esteetiline lisa, vaid seade, mis mõjutab ruumikasutusmugavust. Meie kauplus pakub laias valikus tooteid erinevates viimistlusstiilides ja töömeetodites.

Köögi segistid – millist tüüpi valida?

Oleme täiesti teadlikud, et igal kliendil on erinev nägemus sellest, milline tema köök välja peaks nägema. Seetõttu püüame tagada, et valamukraanide valik oleks nii disaini, montaaži kui ka konstruktsiooni poolest mitmekesine. Pakutavad seadmed on saadaval ka laias värvivalikus, seega leiab nii kuldseid, musti, hõbedasi kui ka valgeid mudeleid. Meie praeguses sortimendis saame pakkuda köögikraane:

- väljatõmmatava või painduva tilaga,
- seistes,
- ümarate profiilidega,
- varustatud aeraatoritega,
- kõrge konstruktsiooniga,
- kroomitud pinnaga.

Iga köögikraan on valmistatud spetsiaalselt valitud materjalidest. See määrab liitmike vastupidavuse ja töökindluse ning hoolduse lihtsuse. Tulenevalt asjaolust, et köögisegistid paigaldatakse rasketes tingimustes, on need disainitud niiskus- ja kõrgete temperatuuride suhtes vastupidavaks.

Valamusegistid igasse interjööri

Stiilsed REA köögisegistid täiendavad teie köögi interjööri. Meie pakkumises on segistid, mida saab kohandada igasse ruumi. Värvide ja mustrite mitmekesisus teeb valiku kindlasti lihtsamaks ning võimaldab leida oma vajadustele kohandatud segisti, ilma igasuguste kompromissideta. Meie köögisegistid on disainitud paljude erinevate mustritega, mistõttu sobivad need nii klassikalisesse kui ka modernsesse interjööri.

Köögikraanid – funktsionaalsed ja esteetilised

Meie pakkumine sisaldab seadmeid, mis on disainitud mugavaks kasutamiseks ja võimaldavad säästlikku veetarbimist. Sel põhjusel on valamu segistite üksikud mudelid varustatud aeraatoritega, mis õhutavad voolu. Huvitav lahendus on ka liigutatav või eemaldatav pea, tänu millele saab kraanikaussi lihtsalt üle loputada. Enamikul köögisegistitel on kraanide asemel kang, mis võimaldab täpsemalt reguleerida vee temperatuuri ja rõhku.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!