Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Kuldne vannitoa kaabits

ID: 6809
EAN: 5902557367610
SKU: REA-72000
 • 29,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Värv: Kuld
Materjal: Teras, Plastist
Kõrgus (mm) 165 mm
Laius (mm) 258 mm
Tootja kood: REA-72000
Lisafunktsioonid: ei
Garantii: 12 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Esitleme teile elegantset käepidemega vannitoa kaabitsat. See on ideaalne lahendus vannitoa puhtana hoidmiseks, tänu sellele saate lihtsalt ja kiiresti eemaldada pinnalt liigse vee ilma soovimatuid triipe tekitamata. Komplekti kuulub konks, mida saab ilma puurimiseta seinale kinnitada.

Käepide ja kummist kinnituselement on valmistatud kriimustus- ja korrosioonikindlast metallist. Piisab vaid mõnest liigutusest, et vannitoa plaadid, kabiin või peegel oleks kuiv ja puhas, plekkide ja triipudeta.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!