Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Kullaharjatud EVO riiul käterätikuivati ​​dušiseintele

ID: 9242
EAN: 5902557390489
SKU: REA-46000
 • 113,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Materjal: alumiinium
Värv: Kuld
Kõrgus (mm) 1200 mm
Laius (mm) 650 mm
Tootja: Rea
Kirjeldus

Praktilise käterätikuivati ​​Evo riiuli saab paigaldada Rea dušiseintele – Aero, Aero Intimo. See on valmistatud kvaliteetsest kullaga kaetud alumiiniumist, mis on vastupidav kahjustustele ja kriimustustele.
Praktiline riiul aitab teil hoida oma vannituba korras ja korras ning selle kaasaegne välimus saab teie vannitoa täiendavaks dekoratiivseks elemendiks.

Enne paigaldamist tuleks riiul lõigata dušiklaasi laiuseks, riiuli maksimaalne pikkus on 120 cm. Kokkupanekumeetod on äärmiselt intuitiivne, lihtsalt keerake kruvid, mis hoiavad riiulit valitud kõrgusel.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!