Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Magnum White dušialus 90x120

ID: 9193
EAN: 5902557387755
SKU: REA-K3337
 • 237,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Materjal: kompozyt SMC
Kõrgus (mm) 25 mm
Laius (mm) 900 mm
Pikkus (mm) 1200 mm
Drenaaži asukoht: lühemal poolel
Väljalaskeava läbimõõt (mm) 120 mm
Lõhnalõksu sisaldub: product_profile.value_YES
Typ brodzika: Nisko profilowy
Lisafunktsioonid: Odporność na zmiany temperatury
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Pakutav Magnum dušialus on kvaliteedi, funktsionaalsuse ja esteetika harmoonia. Dušialuse saab asetada põrandale, põimida põrandasse ja lõigata vastavalt soovile, muutes selle universaalseks ja sobilikuks igasse interjööri.

Kvaliteetne komposiitmaterjal

Meie dušialus on valmistatud Smc komposiitmaterjalist, mis on erakordselt vastupidav niiskusele, mehaanilistele kahjustustele ja pesuvahenditele, mis väljendub toote erakordses vastupidavuses, kerguses ja elegantsis.

Kivi imiteeriv Smc komposiitkate ei reageeri tänu oma omadustele temperatuurimuutustele, muutes selle kasutamise meeldivaks.

Madala profiiliga disain

See tagab mugava ja turvalise duši kasutamise, luues samal ajal vannitoa elegantse välimuse. Dušialuse madal profiil sobib ideaalselt tänapäevaste disainitrendidega ja võimaldab paigaldada põrandaga tasapinnaliselt, kõrvaldades kõik takistused duši igapäevasel kasutamisel. See lahendus tagab mitte ainult mugavuse, vaid ka lihtsa puhastamise.

Dušialus on mõeldud klassikaliseks paigaldamiseks ja põrandasse kinnitamiseks.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!