Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Pudelisifoon REA HC2 valge madal

ID: 7800
EAN: 5036484500113
SKU: MCA-000006
 • 14,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Pistikuvariant: ülevooluauguga, ilma ülevooluauguta
Materjal: polüpropüleenist
Garantii: 24 kuud
Lõpeta: matt
Tootja: Rea
Kirjeldus

Esitleme teile kvaliteetset äravooluühendust – bidee sifon / valamupudeli poolsifon, mis on valmistatud kuumakindlast polüpropüleenist. Sileda pinnaga materjal takistab ladestumise tekkimist. Mcalpine’i sifoonid sobivad suurepäraselt igat tüüpi kraanikausside ja bideede jaoks. Nende kvaliteetne materjal võimaldab teil nautida usaldusväärsust aastaid. Oluline toode peaaegu iga valamu, valamu või bidee nõuetekohaseks toimimiseks standardse 32-45 mm avause puhul. Standardühendus tavalistele ja klõpsupistikutele (1¼”, 32 mm). Kõik paigaldamiseks ja kasutamiseks vajalikud mutrid ja tihendid on kaasas.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!