Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Rea laevandus

Toote kohaletoimetamine kliendile on tasuline, kui müügilepingus ei ole sätestatud teisiti. Toote kohaletoimetamise kulud (sh transpordi-, kättetoimetamis- ja postikulud) on kliendile näidatud e-poe lehekülgedel vahekaardil “Tarnekulud” ja tellimuse vormistamise ajal, sealhulgas hetkel, mil klient avaldab oma tahteavalduse, et ta on müügilepinguga seotud. Toote isiklik kättesaamine kliendi poolt on tasuta. *Müüja pakub Kliendile järgmisi võimalusi Toote kohaletoimetamiseks või kättesaamiseks:. – Kulleriga kohaletoimetamine, sularahas kohaletoimetamine. – Isiklik kollektsioon saadaval aadressil: 6L Przędzalniana tänav, 15-688 Białystok – tööpäeviti kell 09:00-15:00. Toote kliendile tarnimise tähtaeg on kuni 7 tööpäeva, kui kõnealuse toote kirjelduses või tellimuse esitamisel ei ole märgitud lühemat tähtaega. Erinevate tarneperioodidega toodete puhul on tarneperioodiks pikim märgitud periood, kuid mitte rohkem kui 7 tööpäeva. Toote kliendile tarnimise perioodi algus arvutatakse järgmiselt: Kui klient valib makseviisi pangaülekande, elektroonilise makse või maksekaardi abil – alates Müüja pangakonto või arvelduskonto krediteerimise kuupäevast. Juhul kui klient valib makseviisi sularahas – alates müügilepingu sõlmimise kuupäevast. Toote kättesaamise tähtaeg – kui klient otsustab toote isiklikult kätte saada, on toode kliendile kättesaamiseks valmis 7 tööpäeva jooksul, välja arvatud juhul, kui toote kirjelduses või tellimuse vormistamise ajal on märgitud lühem tähtaeg. Erinevate kogumisvalmiduse kuupäevadega toodete puhul on kogumisvalmiduse kuupäevaks pikim antud kuupäev, mis ei tohi siiski ületada 7 tööpäeva. Müüja teavitab klienti täiendavalt sellest, et toode on kogumiseks valmis. Toote kättesaamiseks valmisoleku tähtaja algus kliendi poolt arvutatakse järgmiselt: – Kui klient valib makseviisi pangaülekande, elektroonilise makse või maksekaardi abil – alates Müüja pangakonto või arvelduskonto krediteerimise kuupäevast. – Kui klient valib meetodi sularahas kohaletoimetamise – alates müügilepingu sõlmimise kuupäevast. Tarnemeetod ja -ajad. Kasutame järgmiste laevandusettevõtete teenuseid: DPD (www.dpd.com.pl), Rohlig-Suus (www.suus.com). Sõltuvalt ostetud kaubast, selle eripärast, kaalust, mõõtmetest, kohandame sobiva vedaja ja saadetise tüübi. Kullerid toimetavad pakid kätte ajavahemikus 8.00-16.00; muul ajal on kättetoimetamine üksnes kulleri hea tahte küsimus. Teekond ja täpne tarneaeg sõltuvad ainult kullerist. Tuletame teile meelde, et üle 29,5 kg kaaluvate saadetiste puhul ei ole kuller kohustatud kaupa ostja juurde tooma. Selliste saadetiste puhul toimetab kuller kauba adressaadi hoonesse, nii lähedale kui võimalik, võttes arvesse maanteede infrastruktuuri olukorda.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!