Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Rea Lungo Ortis vannisegisti kuldne

ID: 3322
EAN: 5902557338948
SKU: REA-B7430
 • 286,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kraani tüüp: Vann
Kraanide kokkupanek: põrand
Materjal: messingist
Väljalaskeava ulatus (mm) 20 mm
Dušipea tüüp: keraamiline - Sedal
Kõrgus (mm) 116 mm
Ühenduse läbimõõt: 3/8 tolli
Voolikud kaasas: 50 cm - Tucai
Garantii: 5 aastat
Tootja: Rea
Kirjeldus

Kaasaegne ja funktsionaalne kroomitud põrandasegisti, mis avaldab muljet oma ebatavalise disainiga. See täidab suurepäraselt vannitoa ruumi. Toode oli valmistatud messingist, mis oli kaetud kroomkihiga. Mikser on väga vastupidav ja seda on lihtne puhastada. Vabalt seisvad vannisegistid on kaasaegne ja elegantne võimalus segisti paigutamiseks igasse vannituppa. See on huvitav alternatiiv seintele ja vanniäärele paigaldatud kraanidele. Need sobivad ideaalselt suurema pindalaga vannitubadesse, kuna neil on lisaks puhtalt funktsionaalsele rollile ka dekoratiivne roll. Koos kauni vanni ja segistiga sobiva disainiga vanniga loovad nad täiusliku visuaalse efekti. Keraamilised pead tagavad pika kasutusea, käepidemed on varustatud Anti-Calc-süsteemiga, mis takistab lubjakivi tekkimist.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!