Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel layouts.et Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

SOODUSKOODrea5

Rea OWEN peitsegisti harjatud nikkel Inox niklihari + BOX

ID: 9397
EAN: 5902557391660
SKU: REA-B5335
 • 85,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kraani tüüp: pesemisbassein, Vann
Kraanide kokkupanek: seinale paigaldatud, krohvi all
Materjal: messingist
Värv: Teras
Väljalaskeava ulatus (mm) 170 mm
Kattetehnoloogia: PVD
Dušipea tüüp: keraamiline - Sedal
Kõrgus (mm) 100 mm
Ühenduse läbimõõt: 1/2 tolli
Aeraator: üleval
BOX süsteem: on
Voolikud kaasas: ei kohaldata
Garantii: 5 aastat
Mudel: OWEN
Tootja: Rea
Kirjeldus

Funktsionaalne ja kaasaegne varjatud segisti. See on toode, mis täidab ideaalselt teie vannitoa ruumi, säilitades samal ajal suurepärase interjööri esteetika. Segisti on mõeldud seinale kinnitamiseks. See on valmistatud messingist, mis on kaetud kolmekordse kattekihiga. Tänu spetsiaalsele tootmisfaasile on see vastupidav ja seda on lihtne puhtana hoida.

Boksi ehitussüsteem

Esitleme uuenduslikku Box süsteemi peitsegisti paigaldamiseks. Süsteem tagab mugava ja kiire paigalduse. See on valmistatud plastikust ja messingist sisemistest elementidest, mis tagab kõrge kvaliteedi ja töökindluse. Element on varustatud maskeeriva osaga, mis kaitseb sisemisi elemente monteerimise ajal, ning tasapinnaga, mis hõlbustab õiget ja täpset kokkupanekut. Süsteem võimaldab hõlpsat juurdepääsu aku sisemistele komponentidele, kui see on hoolduseks paigaldatud.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!