Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

REA Rapid Fold 90 Gold kokkuklapitav dušiuks

ID: 9089
EAN: 5902557387151
SKU: REA-K4129
 • 359,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Ukse avamise meetod: Kokkupandav
Ukse suurus: 90
Ukse suund: Universaalne
Klaasi paksus: 4 mm
Duši ukse kõrgus 195 cm
Profiili materjal: Alumiinium
Käepideme materjal: Messingist
Easy Clean kate: Jah, klaasi ühel poolel
Profiili viimistlus: Särav kuld
Profiilide kohandamine: 885 - 905 mm
Komplektis on tihendikomplekt: product_profile.value_YES
Saab paigaldada ilma dušialuseta: product_profile.value_YES
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Esitleme erakordselt kaunist dušiukse Rapid Fold mudelit. Uksed on valmistatud kvaliteetsest karastatud klaasist, paksusega 4 mm. Neil on Easy Clean kaitsekate, mis hõlbustab salongi puhtana hoidmist. Tänu spetsiaalsele tootmisfaasile on need vastupidavad ja kergesti puhastatavad.

Rapid Fold mudelil on tõhus voltimissüsteem, mis võimaldab ust hõlpsalt avada ja sulgeda. Hingesüsteem on loodud töötama ideaalselt sujuvalt kogu kasutusaja jooksul. Tänu ülimalt läbimõeldud lahendustele tagavad ustes kasutatavad tihendid kasutamisel 100% tiheduse ja töökindluse.

Klaasist dušiuksed on saadaval erinevates suurustes, et igaüks saaks valida oma projekti jaoks sobivaima. Enne ostmist mõõtke hoolikalt süvendi laius ja kõrgus. Hästi valitud dušiuks loob vannitoa täiusliku ilme ja tagab paraja privaatsuse.

Uksed on universaalsed (parem-/vasakukäelised) ja sobivad paigaldamiseks lineaarse äravooluga põrandale ja dušialusele. Pakume ka laiendusprofiili, mille leiate meie kauplusest.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!