Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Riputatud WC-kauss Carlos Slim Lava Mat

ID: 6247
EAN: 5902557365784
SKU: REA-C8004
 • 310,00
  Tarneandmed: 2-4 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
WC-kauss
Kausi värvus: Lumivalge läige
Muster: Ainulaadne
Juhatus
Juhatuse koosseisus: product_profile.value_YES
Tahvli värvus: Kivi muster
Õhuke alus: product_profile.value_YES
Muud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Tutvustame teile ilusat ja äärmiselt funktsionaalset ning kaasaegset Carlos Flat Lava kaussi. Carlos Flat Lava kauss täidab teie vannitoa ruumi ideaalselt, säilitades samal ajal laitmatu välimuse ja sisekujunduse. Kauss on valmistatud kvaliteetsest sanitaarkeraamikast. Tänu spetsiaalsele tootmisetapile on see vastupidav ja kergesti puhastatav. Uuenduslik Rimless-süsteem, mida me kasutasime oma tualettkausside tootmisel, on vastus kõigile teie olemasolevatele probleemidele, mis on seotud hügieeni, puhtuse ja esteetilisuse säilitamisega vannitoas.

Küsi toodet

product.attachment

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!