Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Kausi värvus
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Riputatud bideed wc

Bidee on praktiline seade, mis tagab maksimaalse hügieeni. Kümmekond aastat tagasi paigaldati need vaid luksuskorteritesse. Praegu paigaldatakse neid üha enam uute või renoveeritud korterite vannituppa. Bideed näevad välja nagu valamuga kombineeritud WC-pott. REA veebipoest saab lisaks soetada funktsionaalseid bideesegisteid, mille kaudu voolab pärast tualeti kasutamist keha intiimsete osade pesemiseks vajalik vesi. Mõned mudelid on saadaval kaanega. See lahendus aitab säilitada puhtust. Pärast vajalike hügieenitoimingute sooritamist saab vannitoa bidee mugavalt sulgeda, vältides nii mikroobide ja ebameeldiva lõhna levikut.

Maksimaalse puhtuse ja värskuse tagatiseks on antibakteriaalse kattega lauad. Olenevalt valitud mudelist võib kaas olla klassikaline või aeglaselt sulguv. Viimane lahendus on klientide seas väga populaarne, seda tänu mürasummutusele ja luugi allalaskmisel vähenenud keraamiliste servade kahjustamise ohule.

Seisvad või rippuvad bideed – selles on küsimus…

Nagu WC-istmete puhul, saab bideekaussi riputada või seista. Ripustatud bidee eristab elegantne välimus. Samuti sobib see suurepäraselt modernses stiilis sisustatud interjööridega ning seadme ümbert puhastamine on kiire ja tõhus tänu ligipääsule kogu vannitoa põrandapinnale. Siiski tasub meeles pidada, et rippuvaid bideed on keerulisem paigaldada kui klassikalisi seisvaid mudeleid. Tavaliselt on selleks vaja spetsiaalset süvistatud raami. Bidee kaussi saab kinnitada ka spetsiaalsete kruvide abil seina külge.

REA kaupluses saadaolevad bided on saadaval erinevates värvides. Lisaks klassikalistele valgetele mudelitele saate osta seadmeid ka musta või hõbedase värviga. Samuti saate osta lastele kasutamiseks mõeldud seadmeid.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!