Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

WC osad

Vajalik vannitoa vidin – wc-pott

Vannituba on väga nõudlik ruum. Selle ruumi loomisel peaksite meeles pidama mõnda elementaarset asja. Kasutatavad viimistlusmaterjalid peavad olema vastupidavad muutuvatele temperatuuridele ja suurenenud niiskusele. Samuti peaksid need olema valmistatud materjalidest, mida on lihtne puhastada. Vannituba on koht, mille puhastamine nõuab sageli palju aega ja täpsust. Niipalju siis praktilisest küljest. Vaatame seda läbi disaineri silmade. Valitud paigutus sõltub meie individuaalsetest eelistustest. Me ise peame end meid teenindavates interjöörides hästi tundma ning ka stiilsed ja originaalsed välja nägema.

Ükski vannituba ei näe hea välja ilma hoolikalt valitud paigutustarvikuteta. Üks neist on WC-pott. WC-poti mugav kasutamine on võimatu ilma tualettpotita. WC-pott suurendab mitte ainult WC-poti kasutamise mugavust. See tõstab ohutuse taset ja tagab selle koha kasutamise korraliku hügieeni. Või äkki on aeg vana mudel uue vastu välja vahetada?

WC-pott dekoratsioonielemendina

Paljud võivad endalt küsida: milleks on mul uut WC-potti vaja, kui vana on veel täiesti kahjustamata? Sellepärast, et tuua sellesse kohta natuke kaunistust. WC-pott on ese, ilma milleta ei saa hakkama ükski WC-pott. Võib-olla on see lihtsalt tualettruumi kaas, kuid milline strateegiline vidin igas vannitoas. Sest WC-poti kasutamine ilma nii olulise elemendita nagu WC-pott näib olevat võimatu ülesanne. Siiski tasub mõista, et see ei täida ainult praktilisi funktsioone.

Lisaks sellele, et see ese teenib meid igapäevatoimingutes, täidab see sageli ka dekoratiivset funktsiooni. Ja sel põhjusel peab sellel olema ka teatud välimus. Klassikaline valge sobib iga sisekujundusstiiliga. See on nii universaalne värv, et seda võib leida kõikjalt. Küll aga pakume oma müügis palju laiemat valikut. Kas soovite tuua tualettruumi veidi avangardi? õigustatult. Kes ütles, et peame lootma ainult standardvärvidele? Kõik inimesed, kellele meeldivad energilised aktsendid interjööris, leiavad meie pakkumisest endale midagi. Värviline WC-pott sobib mitmel viisil.

Meie poest ostetud WC-poti kaas on kvaliteetne kaup. Valmistatud duroplastist, garanteerib pikaajalise kasutamise. Ja meie kui kauplus pakume ostu hetkel 24-kuulist garantiid. WC-poti kaas on universaalse suurusega, nii et see sobib paljudele levinud WC-pottidele. Kui see on korralikult profileeritud, peaks see vastama meist igaühe ootustele.

  • Aeglaselt sulguv tualettruumi kaas. Mugavus ja kasutatavus*

Lahkuda või mitte lahkuda? Selles on küsimus. See on nii oluline teema, et see võib olla abikaasadevaheliste vaidluste põhjuseks. Seetõttu püüab meie pood seda probleemi lahendada. Aeglaselt langeva laua ostmine võib kõrvaldada vähemalt ühe perekondlike erimeelsuste põhjuse.
Aeglaselt langeval WC-poti kaanel on suurepärane eelis selles, et see kukub aeglaselt, ilma tarbetu mürata alla, kus ta olema peaks.

WC istmel on palju tundlikke kohti, millele ligipääs võib olla raskendatud. Pehmelt sulguv WC-pott on varustatud kiirühendusega. See muudab puhastamise lihtsamaks, kuna seda saab lahti võtta ja uuesti paigaldada. See hõlbustab oluliselt puhastusprotsessi ja lühendab oluliselt selle kestust. Räpaste nurkadeni jõudmine on väga sageli ärritav ja heidutab teid seda tüüpi tegevusi tegemast. Ja valides meie pakkumisest aeglaselt sulguva WC-poti, saate muuta vannitoa puhastamise enam negatiivseks assotsiatsiooniks.

Soovitame tutvuda meie sortimendiga. Toodete suurepärane kvaliteet, suur valik ja 24-kuuline garantii on meie pakutavad varad, mis on tarbijate poolt eriti hinnatud.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!