Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Paigaldusmeetod
Seisev (12)
Valamu värvus
product_advanced_searcher.empty_field
Kraani auk
product_advanced_searcher.empty_field
Ülevooluava
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside pikkus - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside laius - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Valamud, eraldiseisvad valamud

Vannituba on teatud tüüpi ruum, mis peab ühendama mugavuse, funktsionaalsuse ja atraktiivse välimuse. Sellises interjööris on olulised sellised detailid nagu plaatide värv, vannitoa sisustuse tüüp ja tualetid. Iga vannitoa põhielemendiks on kraanikauss, mille valikul on ruumikasutamise mugavuse seisukohalt suur tähtsus. Turul on saadaval sisseehitatud variandid ehk vabalt seisvad valamud, mis koguvad aina enam populaarsust.

Iseseisev kraanikauss – kaasaegse ja klassikalise interjööri jaoks

Õigesti valitud kraanikauss peaks olema mugav ja vastama sisekujunduse iseloomule. Väikeste vannitubade omanikud peaksid pöörama erilist tähelepanu sanitaarseadmete valikule, et mitte piirata ruumi liiga suure seadmega. Iseseisvad kraanikausid on kõige turvalisem variant, mida eristavad kompaktsed mõõtmed ja erakordne esteetika. Sellised valamud töötavad praktiliselt igas vannitoas, nii väikestes kui ka suurtes ruumides. Seisev kraanikauss on parim valik ka siis, kui teil on eraldi tualettruum, kus piiratud ala võimaldab paigaldada vaid WC-poti ja väikese valamu. Meie pakkumises olevad kraanikausid eristuvad:

- ainulaadne disain,
- detailide detailne viimistlus,
- erinevad kujundused,
- valmistatud parima kvaliteediga materjalidest,
- lihtne kokkupanek,
- kompaktne suurus.

Vannituba koos eraldiseisva valamuga näeb välja väga elegantne ja kaasaegne. Selleks, et ruum saaks täiendava dekoratiivse elemendi, pole vaja teha muud, kui valida kraanikausile sobiv segisti.

Eraldi seisev kraanikauss – lai valik mudeleid

Meie kaupluse sortimendist leiate erineva viimistlusega sanitaarsõlmed. Pakume vabalt seisvaid valamuid voolujoonelise kujuga, mis alt ahenevad. Huvitav variant on ka lihtsa geomeetrilise disainiga seisvad valamud. Kutsume teid tutvuma kogu saadaoleva sanitaarkeraamika valikuga. Garanteerime, et iga mudel on valmistatud vastupidavatest ja kergesti puhastatavatest materjalidest. Tänu sellele võite olla kindel, et vabalt seisva valamuga vannituba on mugav ja kõrgete esteetiliste väärtustega koht.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!