Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Segisti viimistlus
läikiv (142)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoa segistid

Vannituba on koht, mis peab olema funktsionaalne ja mugav. Seda kasutatakse mitte ainult hügieeni säilitamiseks, sest paljudel juhtudel on see kodus lõõgastusala. Seetõttu on oluline mitte ainult sanitaarruumide ja lisavarustuse valimine, vaid ka vannitoa segistite õige sobitamine. Liitmikud ei mõjuta mitte ainult kasutusmugavust, vaid mängivad ka väga olulist rolli interjööri esteetika täiendamisel.

Milline vannitoasegisti on parim?

Vannitoas on spetsiifilised tingimused, mis võivad ruumi varustust negatiivselt mõjutada. Niiskus, veeaur ja kosmeetikajäägid avaldavad negatiivset mõju mitte ainult sanitaarseadmetele, vaid ka vannitoa segistitele. Seetõttu peavad kraanid ja düüsid olema valmistatud materjalidest, mis on nendele teguritele vastupidavad ja kergesti puhastatavad. Oluline valikukriteerium on ka vannitoasegisti viimistluse mudel ja stiil, et need sulanduks sisekujunduse iseloomuga. Meie e-poe sortimendist leiate erinevat tüüpi vannitoasegisteid:

- klassikalises versioonis lahti keeratud kraanidega,
- kaasaegne keraamilise peaga,
- vannitoa segistite komplektid duši jaoks,
- erineva kõrguse ja suurusega kraanikaussidele,
- dušiotsikud ja vihmapead,
- vannitarvikud,
- bidee segistid.

Üksikud mudelid on saadaval erinevates värvides. Meil on vannitoa kraanid hõbedat, aga ka musta, kuldset või roosat kulda. Lisaks klassikalistele ja kaasaegsetele vannitoa segistite mudelitele on huvitavaks pakkumiseks retrostiilis ainulaadse välimuse ja viimistlusdetailidega tooted.

Vannitoasegistid – veebipood

Meie pakkumisest leiate laia valiku vannitoasisustusi. Pakume ka lisatarvikuid, nagu aeraatorid ja pistikud, mis parandavad sanitaarruumide kasutamise mugavust. Olenevalt paigaldatud seadmetest saate valida seinale paigaldatavad või süvistatavad vannitoasegistid. Nii mitmekesine tootevalik võimaldab teil hõlpsalt valida sisekujundusele, sanitaarseadmete parameetritele ja teie enda vajadustele vastava vannitoa kraani. Tere tulemast ostma!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!