Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Mööbel, vannitoa riiulid

Panipaigad vannitoas ei pea andma teile unetuid öid! Oleme koostanud pakkumise kõigile neile, kes hindavad hea maitse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Pakume duširiiuleid ja muud ainulaadset bambusest vannitoamööblit. See seade on loodud nõudlikele kasutajatele, mistõttu eristub see nii ainulaadse disaini kui ka praktilisuse poolest.

Meie rikkalik pakkumine aitab kindlasti vannitoa sisustada nii, et see oleks mugav ja funktsionaalne ruum. Lisaks hoolitsesime selle eest, et meie sortimendis oleks vannirest ja duširiiulid, mis võivad üllatada oma originaalse jõudlusega.

Metallriiulid vannituppa ehk kuidas vannitoaruumi hästi ära kasutada

Vannitoa riiulid on iga vannitoa hädavajalik varustus. Just tänu neile on kosmeetika vanni ajal alati käe-jala juures. Pakume erakordsest bambuspuidust valmistatud mudeleid. See tooraine on loodud kasutamiseks isegi niisketes ruumides – isegi pikaajaline kokkupuude veega ei kahjusta seda.

Bambusest duširiiul on ideaalne mööbliese kosmeetika, puhastusvahendite ja pesutarvikute hoidmiseks. Praktilised riiulid võimaldavad mugavat hoiustamist – need on viimistletud metallvarrastega, mis takistavad nende sisu mahalibisemist. Pakume ka musta värvi duširiiulit, mis on mööbliese, mis on stiilseks täienduseks loft-stiilis vannitubadesse.

Praktilised mudelid meie pakkumisest on mööbel, mis võib töötada süvistatavate riiulitena. Vannituba, kus on sageli väljaehitamata nurgad ja praod, võib saada täiendavat hoiuruumi. Pakume kõrgeid puidust ja metallist nagid-poste ning rippuvaid riiuleid. Need on suurepärane koht kosmeetikatoodete, aga ka käterätikute, fööni ja muude hooldustarvikute jaoks.

Et meie sortiment meeldiks neile, kes eelistavad vannitoas hoidmiseks mittestandardseid lahendusi, oleme seda täiendanud sellise originaalmööbliga nagu näiteks redelriiul. See varustus köidab tähelepanu oma ainulaadse teostuse, geniaalse vormi, aga ka praktilisusega. Redeliga vannitoariiul sobib suurepäraselt märgade käterätikute hoidmiseks ja kuivatamiseks. Pakume ka sellise nagi mudelit, millel on palju laiemad riiulid – seda saab kasutada kosmeetikatarvikute ja isegi vannitoa valgustus- või dekoratiivelementide kohana.

Kutsume teid meie pakkumisega tutvuma! Meie nagid ja vannitoariiulid ahvatlevad nii stiilse disaini kui ka atraktiivse hinnaga.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!