Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Suurus
L (20)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Naiste ja meeste hommikumantlid

Vahu ja sooja veega täidetud vannist väljumine ei pea tähendama õhtuste naudingute lõppu. Et lõõgastus kestaks veelgi kauem, tasub panustada pehmele kohevale hommikumantlile. Pakume kvaliteetset garderoobi, mis on vajalik kõigile vannitoa privaatsuses lõõgastumise austajatele. Paksud hommikumantlid annavad end pärast vanniskäiku, kuid võivad teid ka igal pikal talveõhtul mähkida. Lisaks soojale eristab neid elegantne viimistlus ning mõned neist on väga geniaalselt kujundatud.

Meie pakkumisest on nii naiste hommikumantel kui ka meeste omad riided, mis on õmmeldud nende tulevaste omanike mugavust silmas pidades. Taskud, kapuutsid ja pilkupüüdvad aplikatsioonid muudavad teid mitte ainult mugavaks, vaid ka moekaks. Selle kohevuse, pehmuse ja suurepärase lõike tõttu võid sellesse kodusesse garderoobi kiiresti armuda.

Kvaliteetsest kangast valmistatud ainulaadsed hommikumantlid

Soovime, et meie pakutavad hommikumantlid teenindaksid meie kliente aastaid. Seetõttu läheneme kompromissitult nende õmblustöödele, nende valmistamise materjalidele ja moekatele aksessuaaridele.

Meie pakkumises on klassikaline valge hommikumantel meestele ja naistele, palju julgemates toonides ja dekoratiivsete detailidega kangastest mudelid. Kuid kõik need on valmistatud materjalidest, mis on nahale meeldivad ja mis töötavad kohe pärast vanni. Nende hulka kuuluvad sellised kangad nagu:

- Microfibra-Soft – soojendab keha ja laseb samal ajal nahal hingata
- Thermo-Soft – see materjal on äärmiselt pehme, hingav ja soe.

Teame suurepäraselt, millega üks hea hommikumantel silma peab paistma. Paks ja kohev materjal pole veel kõik – hoolitseme selle eest, et meie pakutav riietus oleks ka mugava lõikega.

Kellele meeldib originaalne riidekapp, saame pakkuda selliseid mudeleid nagu * meeste kaisukaru hommikumantel * ja * naiste eesli hommikumantel *. Selline riietus muudab jaheda hommiku ja iga õhtu kindlasti meeldivaks. Unikaalse kingituse ideeks võib olla ka eesli-, lamba- või hiirerüü.

Naiste hommikumantel – paks, õhulisest materjalist pitsiga viimistletud või naljakate kõrvadega mudel – peaks olema vannitoa garderoobi kohustuslik element. Sama kehtib ka meeste hommikumantlite kohta, mida saab valmistada erinevates värvides ja mitmes stiilis.

Pakume rõivaid, mis on igas mõttes suurepäraselt ettevalmistatud. Läbimõeldud disain, mugav lõige ja kerged kohevad kangad on meie hommikumantlite suurimad eelised. Kutsume teid tutvuma meie rikkaliku sortimendiga!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!