Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vedelikud dušikabiinidele

Missioon puhas vannituba – dušipuhastusvahendid

Vannituba on meie koduruumi ainus ruum, kuhu tolm nii kiires tempos koguneda võib. Ükski teine ​​tuba, köök ega vannituba ei määrdu nii kiiresti kui seal. See ei tohiks meid isegi üllatada, sest see on maja enimkasutatav ruum. Kuigi igaühel on oma tuba ja oma vabadustsoon, teenindab vannituba kõiki pereliikmeid.

Olgu see supelbuduaar või tagasihoidlik väike vannituba, see ruum nõuab puhtuse säilitamisega seotud küsimustes erilist tähelepanu. Õigesti valitud materjalide kasutamine on vannitoa sisustamise protsessis oluline element, kuid oluline on ka sobiva varustuse valik. Nii ei väldi me koristuskohustust, kuid saame end kaitsta püsiva küürimise eest. Hüdrofoobse kattega dušikabiinid võivad olla meie liitlased võitluses puhtama interjööri eest.

Kattega dušipuhastusvahend

Katlakivi, vee- või seebiplekid – kõlab tuttavalt, eks? Kas on vaja läbi viia igapäevaseid rituaale, mis on pühendatud salongi puhtana hoidmisele? Absoluutselt mitte, kui valite õiged puhastusvahendid. Kahtlemata on need tooted, mida me dušikabiini puhastamiseks pakume. Et see säraks, tasub käed sirutada dušikabiinide pesemiseks mõeldud vedeliku järele. Just sinna kogutakse suurim kogus veeosakesi, mis jätmise korral võivad põhjustada hallituse ilmumist. Meie poes pakutavad dušikabiini puhastusvahendid suudavad eemaldada kõik seened ja bakterid, mis on suutnud end niiskes tsoonis mõnusaks muuta. Kuum õhk, mis täidab vannitoa kohe pärast vanniskäiku, aitab kaasa hallituse kasvule. Dušikabiinide pesemiseks mõeldud vedelik kaitseb meid ebameeldiva küürimise eest.

Üks asi on selle koha korraliku hügieeni säilitamine, teine ​​tingimus on esteetilised kaalutlused. Hetkel saadaolevatel dušikabiinidel on enamasti uuenduslik palja silmaga nähtamatu kate. Nende põhivaldkond on veemolekulide sadestumise vähendamine klaaskattele. Dušikabiinide hüdrofoobne immutamine aitab eemaldada veejäänused, mis voolavad mööda klaasipinda alla ning tekitavad triipe ja plekke. Meie kaupluses pakutav hüdrofoobse kattega dušikabiini puhastusvahend on äärmiselt tõhus, sest selles sisalduvad polümeerid värskendavad veeosakeste tõrjumises seisneva dušikabiini katte omadusi. Vahend puhastab õrnalt ja samas ei kriibi klaaspindu.

Meie pakkumisest ostetud puhastusvahendid on liitlased võitluses puhaste dušikabiinide eest. Pärast selle kasutamist võib suplemine muutuda palju meeldivamaks. Nautige oma ostlemist!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!