Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Mööbel, vannitoa riiulid

Vannitoa hoiustamine ei pea olema õudusunenägu! Oleme koostanud pakkumise kõigile neile, kes hindavad hea maitse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Pakume duširiiuleid ja muud unikaalset bambusest vannitoamööblit. See seade on loodud nõudlikke kasutajaid silmas pidades ning seetõttu eristub see nii ainulaadse disaini kui ka praktilisuse poolest. Meie ulatuslik valik aitab teil kindlasti sisustada oma vannituba nii, et see oleks mugav ja funktsionaalne ruum. Lisaks sellele oleme taganud, et meie valikusse kuuluvad vannikapp ja duširiiulid, mis võivad teid üllatada oma originaalse disainiga. h2. Metallist vannitoa riiulid ehk kuidas kasutada vannitoa ruumi hästi ära. Vannitoa riiulid on igas vannitoas kohustuslik. Tänu neile on teie tualett-tarbed alati käeulatuses, kui te vannis käite. Pakume ebatavalisest bambuspuidust valmistatud mudeleid. Bambusmaterjal sobib ideaalselt kasutamiseks niisketes ruumides – isegi pikaajaline kokkupuude veega ei kahjusta seda. Bambusest duširiiul on ideaalne mööbliese kosmeetikatoodete, puhastusvahendite ja pesemisvahendite jaoks. Praktilised riiulid pakuvad mugavat hoiustamist – need on viimistletud metallribadega, mis takistavad sisu mahalibisemist. Pakume ka musta duširiiulit, mis on stiilne täiendus loft-stiilis vannitubadesse. Meie valikusse kuuluvad praktilised mudelid on mööbel, mis võib töötada süvistatavate riiulitena. Need võivad pakkuda täiendavat hoiuruumi vannitoas, kus on sageli kasutamata nurgad. Pakume puidust ja metallist kõrgeid riiuleid, samuti rippuvaid riiuleid. Need on ideaalne koht kosmeetikatoodetele, aga ka rätikutele, föönile ja muudele hooldustarvikutele. Selleks, et meie sortiment kõnetaks ka neid, kes eelistavad vannitoas ebastandardseid hoiulahendusi, oleme seda täiendanud selliste ebatavaliste mööbliesemetega nagu näiteks redeliriiul. See seade äratab tähelepanu oma ainulaadse teostuse, geniaalse vormi, aga ka praktilisusega. Vannitoa redeliriiul sobib ideaalselt märgade rätikute hoidmiseks ja kuivatamiseks. Pakume ka sellise riiuli mudelit, millel on palju laiemad riiulid – seda saab kasutada kosmeetikatarvikute või isegi vannitoa valgustuse või dekoratiivsete elementide paigutamiseks. Tutvu meie valikuga! Meie vannitoa riiulid ja riiulid meelitavad teid oma stiilse disaini ja atraktiivse hinnaga.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.