Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Akrüülist nurgavann SYDNEY BELLANTO LEFT 150cm

ID: 9638
EAN: 5902557393626
SKU: REA-W0250
 • 932,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Vanni tüüp: nurgas
Värv: Valge
Materjal: akrüül
Kõrgus 580 mm
Pikkus: 1490 mm
Laius (mm) 745 mm
Võimsus 194 liiter
Lisatud : sifoon + mitmekordne katkestuspistik
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Esitleme teile kaunist, ülifunktsionaalset ja kaasaegset vanni. See on toode, mis täidab ideaalselt teie vannitoa ruumi, säilitades samal ajal interjööri laitmatu välimuse ja esteetika. Vann on mõeldud paigaldamiseks nurgavanniks. Selle põhiomaduseks on täiuslik kontuuriga kuju, mis tagab suplemise ajal mugava asendi. See on valmistatud vastupidavast ning kahjustus- ja kriimustuskindlast akrüülist. Tänu spetsiaalsele tootmisfaasile on see vastupidav ja seda on lihtne puhtana hoida.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!