Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel layouts.et Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

SOODUSKOODrea5

Dušialus Bazalt Black 80x100

ID: 9198
EAN: 5902557387656
SKU: REA-K3304
 • 243,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Materjal: kompozyt SMC
Kõrgus (mm) 25 mm
Laius (mm) 800 mm
Pikkus (mm) 1000 mm
Drenaaži asukoht: keskel
Väljalaskeava läbimõõt (mm) 900 mm
Lõhnalõksu sisaldub: product_profile.value_YES
Typ brodzika: Nisko profilowy
Lisafunktsioonid: Odporność na zmiany temperatury
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Pakutav Bazalt dušialus on kvaliteedi, funktsionaalsuse ja esteetika harmoonia. Valmistatud Smc komposiitmaterjalist, garanteerib vastupidavuse, vastupidavuse niiskusele ja kahjustustele.

Dušialuse saab asetada põrandale, põimida põrandasse ja lõigata vastavalt soovile, muutes selle universaalseks ja sobilikuks igasse interjööri.
Dušialus on valmistatud Smc komposiitmaterjalist, mis on erakordselt vastupidav niiskusele, mehaanilistele kahjustustele ja pesuvahenditele, mis väljendub toote erakordses vastupidavuses, kerguses ja elegantsis.

Dušialuse madal profiil sobib ideaalselt kaasaegsete disainitrendidega ja võimaldab paigaldada põrandaga tasapinnaliselt, kõrvaldades kõik takistused duši igapäevasel kasutamisel. See lahendus tagab mitte ainult mugavuse, vaid ka lihtsa puhastamise.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!