Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Dušialus Bazalt long Black 90x120

ID: 9186
EAN: 5902557387625
SKU: REA-K3325
 • 286,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Materjal: kompozyt SMC
Kõrgus (mm) 25 mm
Laius (mm) 900 mm
Pikkus (mm) 1200 mm
Drenaaži asukoht: pikemal poolel
Väljalaskeava läbimõõt (mm) 900 mm
Lõhnalõksu sisaldub: product_profile.value_YES
Typ brodzika: Nisko profilowy
Lisafunktsioonid: Odporność na zmiany temperatury
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Pakutav Bazalt pikk dušialus on kvaliteedi, funktsionaalsuse ja esteetika harmoonia. Valmistatud Smc komposiitmaterjalist, garanteerib vastupidavuse, vastupidavuse niiskusele ja kahjustustele.

Dušialuse saab asetada põrandale, põimida põrandasse ja lõigata vastavalt soovile, muutes selle universaalseks ja sobilikuks igasse interjööri.
Dušialus on valmistatud Smc komposiitmaterjalist, mis on erakordselt vastupidav niiskusele, mehaanilistele kahjustustele ja pesuvahenditele, mis väljendub toote erakordses vastupidavuses, kerguses ja elegantsis.

Dušialuse madal profiil sobib ideaalselt kaasaegsete disainitrendidega ja võimaldab paigaldada põrandaga tasapinnaliselt, kõrvaldades kõik takistused duši igapäevasel kasutamisel. See lahendus tagab mitte ainult mugavuse, vaid ka lihtsa puhastamise.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!