Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Avamismeetod
Kallutatav (1)
Klaasi paksus
6 mm (4)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Kabiini suurus
100x90 (1)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Seinale paigaldatavad dušikabiinid

Vannitoa sisustuse valimisel on oluline arvestada oma vajadusi ja sisustuse tehnilisi võimalusi. Tuleks hoolitseda selle eest, et see oleks paigutatud nii funktsionaalselt kui ka esteetiliselt efektselt. Seinale paigaldatavad dušikabiinid ühendavad endas suure kasuteguri ja visuaalsed omadused ning on ideaalne valik igasse vannituppa. Need sobivad ühtviisi hästi väikestesse ruumidesse ja on silmatorkavaks täienduseks suurtele ruumidele. h2. Seinas rippuvad dušikabiinid – kombinatsioon klassikast ja modernsusest. Meie tootevalikusse kuuluvad kvaliteetsed vannitoasisustusdetailid. Tootjana hoolitseme selle eest, et iga disain on välja töötatud vastavalt praegustele suundumustele ja sisaldab mugavuslahendusi. Just seda pakuvad meie seinale paigaldatavad dušikabiinid, mida iseloomustab tippkvaliteetne töö ja elegantne disain. Seinadušš on mitmekülgne valik igasse vannituppa. Dušikabiini küljed kinnitatakse otse seinale, mis võimaldab hulgaliselt kujundusvõimalusi, vähendades samal ajal ruumi. Seinale paigaldatavad dušikabiinid on saadaval nii geomeetrilise disainiga kui ka ümarate vormidega. Saate valida otse põrandale kinnitatud variandi või valida seina dušikabiini koos dušialusega. Selliseid seadmeid iseloomustab nende lihtsast konstruktsioonist hoolimata elegantne disain, nii et need sobivad nii moodsasse kui ka klassikalisse keskkonda. h2. Seinale paigaldatavad dušikabiinid – luksuslikud tooted taskukohaste hindadega. Tootjana saame tagada, et iga toode vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Pakume 3 seinaga dušikabiinid, mis vastavad teie ootustele funktsionaalsuse ja esteetika osas. Meie seina dušikabiinid: – on valmistatud turvalisest karastatud klaasist, – on varustatud innovaatiliste lahendustega, tänu millele on uksed tihedad ja kergesti avatavad, – on saadaval erinevates suurustes ja viimistlusstiilides. Meilt leiate seina dušikabiinid 80×80 ja ka teistes suurustes. Saate valida erinevate konstruktsioonitüüpide ja profiilivärvide vahel. Vaadake kogu REA seinale paigaldatavate dušikabiinide kollektsiooni.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.