Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel layouts.et Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

product_advanced_searcher.filtration

Avamismeetod
Kallutatav (2)
Klaasi paksus
6 mm (4)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Kabiini suurus
100x100 (1)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Seinale paigaldatavad dušikabiinid

Vannitoa sisustuse valimisel on oluline arvestada oma vajadusi ja sisustuse tehnilisi võimalusi. Tuleb jälgida, et see oleks paigutatud nii funktsionaalselt kui ka esteetiliselt efektselt. Seinale paigaldatavad dušikabiinid ühendavad endas kõrge kasutatavuse ja visuaalsed omadused ning on ideaalne valik igasse vannituppa. Need sobivad ühtviisi hästi nii väikestesse ruumidesse kui ka suuremasse ruumi silmatorkavaks täienduseks.

Seinale paigaldatavad dušikabiinid – kombinatsioon klassikast ja modernsusest.

Meie tootevalikusse kuuluvad kvaliteetsed vannitoaarmatuurid. Tootjana hoolitseme selle eest, et iga disain oleks välja töötatud vastavalt praegustele trendidele ja sisaldaks mugavuslahendusi. Just seda pakuvad meie seinale paigaldatavad dušikabiinid, mida iseloomustab tippkvaliteetne töötlus ja elegantne disain.

seinadušš on mitmekülgne valik igasse vannituppa. Dušikabiini küljed kinnitatakse otse seinale, mis võimaldab hulgaliselt kujundusvõimalusi, vähendades samal ajal ruumi. Seinale paigaldatavad dušikabiinid on saadaval nii geomeetrilise disainiga kui ka ümarate vormidega. Võite valida otse põrandale kinnitatud variandi või valida seinaäärse dušikabiini koos dušialusega. Selliseid seadmeid iseloomustab vaatamata nende lihtsale konstruktsioonile elegantne disain, mistõttu sobivad need nii moodsasse kui ka klassikalisse keskkonda.

Seinale paigaldatavad dušikabiinid – luksuslikud tooted taskukohaste hindadega.

Tootjana saame garanteerida, et iga toode vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Pakume 3 seinale paigaldatavat dušikabiini, mis vastab teie ootustele nii funktsionaalsuse kui ka esteetika osas. Meie seina dušikabiinid:

- on valmistatud turvalisest karastatud klaasist,
- on varustatud innovaatiliste lahendustega, tänu millele on uksed tihedad ja kergesti avatavad,
- on saadaval erinevates suurustes ja viimistlusstiilides.

Meilt leiate seina dušikabiinid 80×80, aga ka teistes suurustes. Saate valida erinevate konstruktsioonitüüpide ja profiilivärvide vahel. Vaadake kogu REA seinale paigaldatavate dušikabiinide kollektsiooni.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!