Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel layouts.et Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

SOODUSKOODrea5

Dušisein Rea Cortis GOLD 120

ID: 7970
EAN: 5902557376810
SKU: REA-K8485
 • 381,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kabiini suurus: 120
Värv: Kuld
Kabiini tüüp: Walk-in
Avamismeetod: Libistades
Kõrgus (mm) 1995 mm
Dušikabiini suund: Universaalne
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Erakordne visuaalne efekt – lihtne ja funktsionaalne lahendus, mis võtab tänu libisevale avamismehhanismile väga vähe ruumi. Sein sobib paigaldamiseks dušikaussi või lineaarse äravooluga. See kinnitatakse seina külge klambriga, mida saab lõigata vajaliku suurusega. Mudelil Cortis on mugav pikk käepide, mille külge saab rätiku riputada. See on valmistatud ohutust, kvaliteetsest karastatud klaasist, mis on suurepärase läbipaistvusega. Tänu spetsiaalsele tootmisetapile ja Easy Clean-kattele on see vastupidav ja kergesti puhastatav.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!