Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel layouts.et Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

SOODUSKOODrea5

FOLD N2 120 SALONGIMOODUL

ID: 2606
EAN: 5902557333899
SKU: REA-K7437
 • 275,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kabiini suurus: 120
Värv: Chrome
Kabiini tüüp: Nurgas
Avamismeetod: Kokkupandav
Kõrgus (mm) 1900 mm
Dušikabiini suund: Universaalne
Garantii: 24 kuud
Easy Clean kate: Jah, klaasi ühel poolel
Tootja: Rea
Kirjeldus

Fold N2 kabinetimoodul on klaasist kokkupandav uks, mis on viimistletud elegantsete kroomitud elementidega. See mudel on ideaalne lahendus väikeste ja lihtsate vannitoapindade jaoks. Iga tiiba saab nii sisse- kui ka väljapoole seina poole kokku voltida. See pakub piiramatuid võimalusi vannitoa praktiliseks kasutamiseks. Foldi mooduli klaas ei ole mitte ainult ohutu, vaid ka praktiline tänu Easy Clean-kattele. Tänu sellele kaasaegsele tehnoloogiale ei teki klaasile katlakivi ja puhastamiseks ei ole vaja kasutada tugevaid vahendeid.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!