Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Keraamiline vabalt seisev valamu HOLLY

ID: 8236
EAN: 5902557376766
SKU: REA-U8005
 • 410,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Paigaldusmeetod: Seisev
Valamu värvus: lumivalge
Valamu sügavus (mm) 135 mm
Materjal: Sanitaarkeraamika
Valamu kõrgus (mm) 850 mm
Kraani auk: Mitte
Pesukausside pikkus (mm) 405 mm
Ülevooluava: product_profile.value_YES
Pesemisaluse laius (mm) 400 mm
Drenaažiava läbimõõt: 45 mm
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Monoliitne valamu on valmistatud kvaliteetsest keraamikast. Tänu oma lihtsale ja elegantsele kujule sobib see ideaalselt igasse stiilsesse vannituppa. Klassikaline valik neile, kes soovivad tuua oma vannituppa pisut luksust. Tänu uusima tehnoloogia kasutamisele tootmisprotsessis ei näe meie valamu mitte ainult fenomenaalne välja, vaid seda on ka lihtne puhtana hoida ja see on äärmiselt vastupidav. Vabalt seisev keraamiline valamu Holly on unikaalne monoliitne toode pjedestaalina. Ütlemata kaasaegne disain sobib ideaalselt igasse stiilselt kujundatud vannituppa. Suurte mõõtmete, klassikalise ristkülikukujulise valamu kuju, segistuskraani avaus ja ülevool teevad sellest praktilise valgusti teie vannitoas.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!