Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

KONGLOMERAAT VALAMU GOYA MUST MATT 70CM

ID: 6039
EAN: 5902557357154
SKU: REA-U8802
 • 208,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Paigaldusmeetod: Peatatud, Countertop
Valamu värvus: matt must
Valamu sügavus (mm) 90 mm
Materjal: Konglomeraat
Valamu kõrgus (mm) 140 mm
Kraani auk: Mitte
Pesukausside pikkus (mm) 700 mm
Ülevooluava: Ei
Pesemisaluse laius (mm) 460 mm
Drenaažiava läbimõõt: 45 mm
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Esitleme teile ilusat, äärmiselt funktsionaalset ja kaasaegset valamut. See on toode, mis täidab teie vannitoa ruumi ideaalselt, säilitades samal ajal sisustuse laitmatu välimuse ja esteetilisuse. Pesemisnõu on valmistatud kvaliteetsest mustast konglomeraadist. Valamu võib olla riputatud või paigaldatud otse tööpinnale. Kui otsite teistsugust suurust – 50cm, 60cm ja 100cm suurused on saadaval meie teistes oksjonites. Sobivad pistikud, kraanid ja sifoonid leiate meie teistest pakkumistest. Konglomeraat – IDEAL SURFACE on materjal, millest on valmistatud GOYA valamu. Seda iseloomustab erakordne vastupidavus – nii mehaaniliste kahjustuste, kriimustuste kui ka kõrgete temperatuuride suhtes. Soliidne ja hoolikas töö tagab mugava ja ohutu kasutamise. Lisaks suurepärasele vastupidavusele on konglomeraat vaatamata oma lumivalgele värvusele väga kergesti puhastatav. Konglomeraat valamud on samuti lihtne valik neile, kes hindavad esteetilisust ja lihtsust ühes. Selle materjali peamised omadused on kaasaegne stiil ja kõrge vastupidavus.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!