Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Rea Bler 120 Dušisein

ID: 3337
EAN: 5902557337552
SKU: REA-K7631
 • 321,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kabiini suurus: 120
Värv: Must
Kabiini tüüp: Walk-in
Klaasi värvus: Transparentne 8mm
Seria: Bler
Dušikabiini suund: Universaalne
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Kaasaegne ja funktsionaalne kuldne põrandasegisti avaldab muljet oma ebatavalise disainiga. See täidab suurepäraselt vannitoa ruumi. Toode on valmistatud kullatud messingist. Mikser on väga vastupidav ja seda on lihtne puhastada. Vabalt seisvad kraanid on kaasaegne ja elegantne võimalus kraanide paigutamiseks mis tahes vannituppa. See on huvitav alternatiiv seinale ja valamu servale paigaldatud kraanidele. Need sobivad ideaalselt suurema pindalaga vannitubadesse, kuna neil on lisaks puhtalt funktsionaalsele rollile ka dekoratiivne roll. Koos kauni, segisti disainiga sobiva vabalt seisva valamuga loovad nad täiusliku visuaalse efekti. Keraamilised pead tagavad pika kasutusaja.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!