Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.at layouts.bn Bulgaaria keel Horvaatia layouts.me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane Serblane Slovaki layouts.si Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Rea Cortis Black 100 dušisein

ID: 6174
EAN: 5902557362905
SKU: REA-K7740
 • 354,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kabiini suurus: 100
Kabiini tüüp: Walk-in
Avamismeetod: Libistades
Kõrgus (mm) 1995 mm
Dušikabiini suund: Universaalne
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Erakordne visuaalne efekt – lihtne ja funktsionaalne lahendus, mis tänu libisevale avamismehhanismile võtab väga vähe ruumi.

Sein sobib paigaldamiseks dušialusele või lineaarse äravooluga. See kinnitatakse seina külge kronsteini abil, mida saab sobivasse mõõtu lõigata. Mudelil Cortis on mugav pikk käepide, mille külge saab rätiku riputada. See on valmistatud turvalisest kvaliteetsest karastatud klaasist, millel on suurepärane läbipaistvus. Tänu spetsiaalsele tootmisfaasile ja Easy Clean kattele on see vastupidav ja seda on lihtne puhtana hoida.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!