Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Rea Lungo Black + BOX Varjatud paigaldussegisti

ID: 2479
EAN: 5902557336036
SKU: BAT-B0969
 • 115,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kraani tüüp: pesemisbassein, Vann
Kraanide kokkupanek: krohvi all
Materjal: messingist
Väljalaskeava ulatus (mm) 150 mm
Dušipea tüüp: keraamiline - Sedal
Ühenduse läbimõõt: 1/2 tolli
Aeraator: üleval
BOX süsteem: on
Garantii: 5 aastat
Tootja: Rea
Kirjeldus

Must varjatud kraan on ideaalne valik iga vannitoa omanikule. Messingist korpuse moodne kuju on kaetud 4-kordse tippkvaliteediga mattmustaks värvitud pinnakattega. Tänu sellele tehnikale on kraan kaitstud korrosiooni, tuhmumise ja värvimuutuse eest. See mudel on mõeldud seinale paigaldamiseks. Sobivad valamud, sifoonid ja stopperid leiate meie kauplusest. Komplektis on sisseehitatud süsteem. Must segistuskraan on praegu üks moodsamaid vannitoa täiendusi. See on huvitav ja eriline aktsent, mis võib elavdada iga interjööri. See muudab ruumi elegantsemaks ja stiilsemaks. Rea Lungo must meeldib kindlasti kõigile moodsate kujunduste austajatele ja neile, kes soovivad trendidega kursis olla. Teine eelis on võimalus saavutada originaalne kontrast, sest selline versioon näeb eredate elementide taustal suurepäraselt välja. Lisaks on must matt segisti mitmekülgne ja sobib suurepäraselt keraamika, roostevaba terase, puidu ja graniidiga. Varjatud paigaldamisel on palju eeliseid. Ennekõike muudab see interjööri atraktiivsemaks, korrastatumaks ja kaasaegsemaks. See on suurepärane valik minimalistliku disaini austajatele. Rea Lungo segisti on äärmiselt lihtne puhastada, kuna nähtavale jäävad ainult käepide ja nina. Järelikult ei võta puhastamine liiga kaua aega. Täiendav eelis on see, et see säästab ruumi. Kirjeldatud must varjatud kraan on varustatud ka ülalpool asuva õhuvahetaja abil. See väike element on paigaldatud otsa ja mõjutab vähem veekulu. Spetsiaalne ots on väikestest võrgusilmadest koosneva sõela kujuline. Selle ülesanne on õhutada väljalaskeavast väljuvat vett. See omakorda vähendab vedeliku tegelikku voolu. Selle tulemusena vähendame tarbimist ja maksame väiksemaid arveid. Tutvustame uuenduslikku Box süsteemi varjatud kraanide paigaldamiseks. Süsteem tagab mugava ja kiire paigalduse. See on valmistatud plastikust ja messingist sisekomponentidest, mis tagab kõrge kvaliteedi ja töökindluse. Element on varustatud maskeerimisosaga, mis kaitseb sisemisi komponente paigaldamise ajal, ning tasandiga, mis hõlbustab korrektset ja täpset paigaldamist. Süsteem võimaldab pärast paigaldamist kraani siseosadele hoolduseks hõlpsasti ligi pääseda.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!