Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

product_advanced_searcher.filtration

Paigaldusmeetod
Podblatowa (4)
Valamu värvus
śnieżnobiały (4)
Kraani auk
product_advanced_searcher.empty_field
Ülevooluava
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside pikkus - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside laius - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Süvistatavad ja letialused valamud

Üks tähtsamaid elemente igas vannitoas on kraanikauss. Lisaks kasulikule funktsioonile on sellel suur tähtsus ka interjööri esteetika seisukohalt. Müügil on palju mudeleid, mis erinevad disaini, välimuse ja kinnitusviisi poolest. Soovime teile pakkuda moodsaid tööpinna sisse süvistatavaid valamuid, mis on universaalne valik igasse vannituppa.

Mis on vannitoa süvistatavad valamud?

Süvistatavad valamud on hea alternatiiv tööpinnaga valamutele. Nii nagu lauapealne kraanikauss, on ka süvistatav kraanikauss mõeldud paigaldamiseks koos tööpinna või vannitoakapiga. See erineb selle poolest, et valamu sisestamiseks on tööpinnal vaja auk. Sortimendis on ka suured ja mahukad kraanikausid, mis katavad näiteks kogu kapi, mis asendab täielikult tööpinna. See disain muudab need seadmed silmapaistvaks funktsionaalsusega ega võta palju ruumi. Seetõttu on need suurepärane valik väikestesse ruumidesse, et arendada ruumi funktsionaalselt ja ergonoomiliselt.

Süvistatavad valamud – lai valik mudeleid

Pakume tasapinna sisse süvistatud kraanikausse erineva viimistlusega. Pakume nt. kausi ümarate servadega, aga ka ruudukujulise geomeetrilise kujuga mudelid. Üksikud variandid erinevad ka suuruse poolest, mistõttu leiab lisaks tasapinna sisse süvistatud kraanikaussidele 60 ka seadmeid laiusega 70 ja isegi 80 cm. Sellise lahenduse eelised hõlmavad järgmist:

- lihtne puhtana hoida,
- kaitse pritsmete eest vannitoas tänu kõrgendatud servadele – süvistatavad kraanikausid,
- funktsionaalse ruumi arendamine,
- esteetiline välimus,
- juurdepääs laiale armatuurivalikule.

Olenevalt tehnilistest tingimustest saate valida tasapinna sisse süvistatud kraanikausi 80 või veidi väiksema variandi. Iga vannitoa valamu on valmistatud suurima hoolega ja arvestab funktsionaalsuse põhimõtteid. Müüme keraamilisi ja konglomeraatmudeleid. Pakume erinevat tüüpi 70, 80*, 80* ja isegi 100* tööpinnaga süvistatavaid kraanikausse, mis sobivad hästi mitte ainult kodustes vannitubades, vaid ka avalikes kohtades.

Sissepandavad kraanikausid – meie pakkumine

Lisaks laiale valikule võivad meie kliendid loota professionaalsele nõustamisele ja soodsatele hindadele. Kahtluse korral soovitame hea meelega, milline tööpinna sisse süvistatud valamu teie vannitoas toimib. Soovitame teil tutvuda REA täieliku pakkumisega ja esitada tellimus.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!