Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Paigaldusmeetod
Seisev (5)
Valamu värvus
product_advanced_searcher.empty_field
Kraani auk
product_advanced_searcher.empty_field
Ülevooluava
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside pikkus - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside laius - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

valamud, vabalt seisvad valamud

Vannituba on ruum, milles peavad olema ühendatud mugavus, funktsionaalsus ja atraktiivne välimus. Sellises interjööris on olulised sellised üksikasjad nagu plaatide värvus, vannitoasisustuse tüüp ja sanitaartehnika. Iga vannitoa oluline osa on valamu, mille valik on oluline ruumi mugavuse seisukohalt. Turul pakutakse sisseehitatud variante või vabalt seisvaid valamuid, mis koguvad üha suuremat populaarsust. h2. Vabalt seisev valamu – kaasaegsetesse ja klassikalistesse interjööridesse. Õige valamu peaks olema mugav ja sobima sisekujunduse iseloomuga. Väikeste vannitubade omanikud peaksid erilist tähelepanu pöörama sanitaartehnika valikule, et mitte piirata ruumi liiga keerulise valgustusega. Vabalt seisvad valamud on kõige ohutum valik, mida iseloomustavad nende kompaktsed mõõtmed ja erakordne esteetika. Sellised valamud sobivad hästi praktiliselt igasse vannituppa, nii väikestesse kui ka suurtesse ruumidesse. Standing Washbasin on parim valik ka siis, kui teil on eraldi tualettruum, kus piiratud ruum võimaldab paigaldada ainult tualettkauss ja väike valamu. Meie valikus olevaid pesemisaluseid eristavad: – erakordne disain, – detailide üksikasjalik viimistlemine, – erinevaid disainilahendusi, – valmistatud parimatest kvaliteetsetest materjalidest, – lihtne paigaldamine, – kompaktne suurus. vannituba koos vabalt seisva valamuga näeb välja äärmiselt elegantne ja kaasaegne. Lihtsalt sobitage valamu juurde sobiv kraan, et anda ruumile täiendav dekoratiivne element. Vabalt seisev valamu – suur valik mudeleid Meie kaupluse sortimendist leiate mitmesuguse viimistlusega sanitaartehnikat. Pakume vabalt seisvaid valamuid, millel on voolujooneline kuju, mis aheneb alumises osas. Ka lihtsa, geomeetrilise disainiga siseseisvad valamud on huvitav võimalus. Vaadake kogu pakutavat sanitaarkeraamikat. Garanteerime, et iga mudel on valmistatud vastupidavast ja kergesti puhastatavast materjalist. Selle tulemusena võite olla kindel, et teie vabalt seisva valamuga vannituba on mugav ja esteetiliselt kõrge kvaliteediga koht.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.