Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Paigaldamine
Põrandal (6)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Kandilised dušialused

Vannituba on koht lõõgastumiseks. Seetõttu on selle praktiline varustus sama oluline kui sisekujunduse esteetika. Meie valikus olev kandiline dušialus püüab kindlasti pilku, kuid vastab ka mugava kasutamisega seotud ootustele.

Pakume ruudukujulisi dušialuseid, mis eristuvad disainikuju, moeka viimistluse ja elegantse stiili poolest. Lisaks on nende kasutamine puhas nauding – need on funktsionaalselt disainitud nii, et iga vann toimuks mugavates tingimustes.

Meie pakkumine sisaldab:

- kandilised dušialused 80×80
- kandilised dušialused 90×90.

Nende mudelite kuju ja mõõtmed muudavad need kohanema iga ruumi eripäraga. Need töötavad nii väiksemates kui ka suuremates vannitubades.

Klaidikujulised akrüülist ja mineraalakrüülist dušialused – hea maitse ja esmaklassilise kvaliteedi abielu

Veendusime, et meie sortimendis on nelinurksed dušialused, millel pole mitte ainult erinevad mõõtmed, vaid mis on valmistatud ka huvitavatest materjalidest. Tänu sellele saate neid reguleerida mitte ainult vannitoa suuruse järgi. Dušialuse 90×90 ja selle väiksema ekvivalendi saab valida vastavalt ruumi visuaalsele kontseptsioonile.

Kandilised akrüülist dušialused sobivad peaaegu igasse vannituppa. Keskendusime mudelitele, mida eristab lumivalge värv, mis rõhutavad ruumi elegantset paigutust. Nende pind on kergesti puhastatav ja katsudes väga meeldiv, nii et vanniskäik võib olla veelgi lõõgastavam ja meeldivam.

90×90 kandiline dušialus ja 80×80 mudel võivad olla valmistatud ka mineraalakrüülist. Pakume seadmeid, mis sobivad ideaalselt industriaalstiilis sisustatud ja veidi rangema iseloomuga vannitubadesse. Mineraalakrüülil on ainulaadne välimus – selle pind meenutab looduskivi. Meie sellest materjalist dušialused on investeering paljudeks aastateks. Need on vastupidavad ja samas ajatu disainiga.

Selleks, et meie pakkumine võimaldaks teil valida konkreetse kasutaja vajadustele kohandatud seadmeid, hoolitsesime selle mitmekesisuse eest. Seetõttu on meil pakkuda dušialus 90×90 madal ja selle kõrgem, mitmesentimeetrine variant.

Meie sortiment on adresseeritud kõigile neile, kes hoolivad vannitoatehnika pisimastki detailist. Pakume kvaliteetsest toorainest dušialuseid – need on hinnatud nii turul kui ka paljude rahulolevate klientide poolt.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!