Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Dušikomplekti paigaldamine
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Peidetud dušikomplektid

Varjatud dušikomplekt – elegantne lahendus igasse vannituppa

Peidetud dušikomplektid on suurepärane lahendus inimestele, kes hindavad elegantsi ja minimalismi. Tänu sellele, et komplekti elemendid on peidetud krohvi alla, näeb kogu vannitoasisustus väga korralik ja esteetiline välja. Rea poe kodulehelt leiate laias valikus taolisi eri värvi ja kujuga dušikomplekte. Soovitame teil neid kohe tundma õppida!

Must varjatud dušikomplekt – moodne ja stiilne

Must peitdušikomplekt on hetkel üks moekamaid lahendusi turul. See vannitoasisustuse versioon sobib suurepäraselt kaasaegsetesse vannitubadesse, kus domineerivad valged, hallid või tumedad plaadid. Rea veebipoes saadaolevas mustas peitdušikomplektis on palju funktsionaalseid elemente, nagu termostaatventiil, vihmadušipea või dušivoolik.
Ja see muudab regulaarse kasutamise väga mugavaks. Nii kuum vann külmal päeval kui ka lõõgastav vann pärast pikka tööpäeva pakuvad teile palju naudingut. A teiste hulgas tänu selle komplekti mustadele elementidele toimub duši all lõõgastumine elegantses ja hästi korraldatud interjööris.

Varjatud dušš – minimalismi ja mugavuse austajatele

Peidušš on lahendus, mis kogub järjest enam populaarsust inimeste seas, kes hindavad duši all käies mugavust ja mugavust. Peidetud komplektidest leiate palju funktsionaalseid elemente, nagu termostaatventiil, juhtpaneel või vihmadušš. Tänu sellele, et sellise duši üksikud osad on peidetud krohvi alla, näeb tervik välja väga esteetiline.
Peidetud dušikomplektid on suurepärane lahendus inimestele, kes hindavad minimalismi ja lihtsust. Tänu sellele, et komplekti elemendid on peidetud krohvi alla, ei võta see palju ruumi ega risusta optiliselt vannitoa ruumi. Seetõttu on see suurepärane lahendus, eriti väikeste vannitubade jaoks. Tuleb vaid valida peitdušikomplekti värv ja kuju ning kohandada selle parameetreid vastavalt oma vajadustele.

Varjatud dušikomplektid – väga lihtne puhastada

Puhastamise lihtsus on oluline eelis, mis räägib varjatud dušikomplektide kasuks. Väljaulatuvate elementide puudumine muudab vannitoa furnituuri puhtana hoidmise lihtsamaks. Seetõttu ei kuluta tavaliselt palju aega selle puhastamisele. Sama kehtib ka selle dušikomplekti võimaliku rikke korral. Vajadusel on vooliku või dušiotsiku vahetus väga kiire ja lihtne.
Rea veebipoest saad osta palju erinevaid peitdušikomplekte, mis erinevad nii kuju, värvi kui ka funktsionaalsuse poolest. Tänu sellele, et pakkumine on nii lai, leiab igaüks oma koju sobiva vannitoasisustuse. Sellised dušikomplektid võimaldavad luua vannitoas esteetilise õhkkonna ja muuta igapäevase vannitamise veelgi meeldivamaks.

Varjatud dušikomplekt – jätkusuutlik lahendus kaasaegsesse vannituppa

Peidetud komplektid on suurepärane lahendus kaasaegsesse vannituppa, mida tavaliselt iseloomustab minimalism ja funktsionaalsus. Tänu sellele, et nende üksikud elemendid on peidetud, näevad kogu vannitoa sisustus väga elegantsed ja korralikud.
Lisaks pakub veebipood Rea erinevat värvi ja kujuga peitdušikomplekte, mis võimaldavad luua oma vannituppa originaalse, kuid esteetilise paigutuse. Inimesed, kes on juba otsustanud sellise Rea vannitoasisustuse kasuks, naudivad mitte ainult vanni mugavust, vaid ka oma renoveeritud vannitoa kaasaegset ja elegantset disaini.
Rea veebipoe selles kategoorias pakutavad dušikomplektid on suurepärane idee eelkõige inimestele, kes hindavad minimalismi, elegantsi ja funktsionaalsust. Ulatuslik pakkumine võimaldab leida endale selle vannitoasisustuse parima mudeli ning kõrge töökvaliteet tagab pikaajalise kasutuse. Seetõttu soovitame teil kohe süvistatavad komplektid osta! Edu teile Rea e-poes!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!