Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
Tasuta transport (42)
Tooteid edendavad tooted
product_advanced_searcher.empty_field
Tootja
Tutumi (30)
Garantii
product_advanced_searcher.empty_field
Materjal
roostevaba teras (1)
Lõpeta
harjatud (6)
Värv
Must (22)
Laius (mm)
aadressilt
  aadressilt aadressile mm
Kõrgus (mm)
aadressilt
  aadressilt aadressile mm
Pikkus (mm)
aadressilt
  aadressilt aadressile mm
Typ mocowania
Kruvitav (42)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Käterätikuivatid ja nagid

Rätikunagid ja nagid – vannitoavarustuse oluline element

Iga vannituba, olenemata sellest, kas me räägime väikesest toast või avarast vannitoast, peab olema paigutatud väga läbimõeldult. Siin pole juhusel ruumi – funktsionaalsus ja esteetika peavad käima käsikäes. Lisaks standardvarustusele, nagu dušš või vann, WC-pott ja kraanikauss, on vannituppa ka selliseid elemente nagu tualettpaberi anum ja käterätikuivatid.
Käed pühime rätikuga pärast pesemist ja keha pärast vanni. Kui me selle riputamise asemel kapi peale kokku paneksime, siis see ei kuivaks ega säilitaks vajalikku värskust.
Seetõttu on iga vannitoa praktiliseks lahenduseks käterätikuivatid, mis võimaldavad ruumi korrastada ja korras hoida. Meie kaupluses pakume erinevaid mudeleid, mis vastavad ka kõige nõudlikumate klientide ootustele.

Seinakonksud, klassikalised ja ümmargused riidepuud – valida paljude tüüpide vahel

Vannitoa käterätikuivatid võivad olla erineva kuju ja suurusega. Meil on klassikalised ühe- ja kahekäelised riidepuud, mille laius on 57–60 sentimeetrit ja kõrgus 1,5–2 sentimeetrit. Need mõõtmed on optimaalsed ja võimaldavad neid mugavalt kasutada, kui vajadus tekib. Valikus on ka ümarate ja nurgeliste õlgadega mudeleid. Nende kuju on hea sobitada ülejäänud vannitoatehnikaga, et kõik toimiks koos.
Lisaks saab käterätikuivatid kinnitada nii seinale, duši või vanni lähedusse kui ka kapi külge, kraanikausi alla, et need oleksid alati kaasas. Viimane lahendus on väga praktiline, kuna võimaldab mitte ainult ruumi kokku hoida ja seda seinatükki teistmoodi kasutada, vaid ka välistada põranda pritsimise ohu.
Meil on ka tugev käterätikuivati, millel on neli sõltumatut käsivart, mis võimaldab vajadusel positsioneerida või täielikult kokku volditud ja seina külge lükata. Soovitame seda tüüpi eriti peredele.
Meil on ka seinakonksud, mis võtavad vannitoas kõige vähem ruumi. Need on väga korralikud ja olenevalt mudelist saame neile riputada ühe või kaks rätikut. See pole veel kõik, sest oleme oma pakkumisse toonud ka väga originaalsed ja stiilsed ringikujulised käterätikuivatid.

Rätirätikuivati ​​vannituppa – huvitav alternatiiv

Meie poes pole mitte ainult rippuvaid ja seinarätikuhoidjaid, vaid ka seisvaid mudeleid. Seisev käterätikuivati ​​vajab palju rohkem ruumi, mitte seinal, vaid põrandal, kuigi neid saab vabalt liigutada. Selles kategoorias on meil mustvalge käterätikuivati, mis on bambuselementidega või valmistatud täielikult bambusest.

Metallist vannitoaseina käterätikuivatid – kroom, kuldne ja must

Meie poes pakume lisaks laiale valikule metallist vannitoa seinakonksud, seinakonksud ja käterätikuivatid, vaid ka erinevaid värvivariante. Iga mudelit on saadaval kolmes toonis – kroom, kuldne ja must. Tänu sellele ei tohiks kellelgi tekkida probleeme selle ideaalse valikuga, mis sobib kogu paigutusega.
Vannitoa aksessuaaride komplekteerimisel tasub valida sarnases stiilis tooted. Näiteks kroomitud käterätikuivati ​​jaoks on hea peale panna kroomitud valamusegisti, WC-poti nupp, seebiautomaat või seebialus ja kaanega või tavaline tualettpaberi anum. Siis on paigutus ühtne, näeb suurepärane välja ega tekita asjatut kaost.
Kroomitud sobivad sõna otseses mõttes igasse vannituppa, kuldsed aga sobivad ideaalselt modernsesse ja glamuursesse stiili, nagu ka mustad käterätikuivatid, kuigi soovitame neid ka industriaal-, loft- ja jaapani stiilis interjööri.
Kõik seinakonksud ja käterätikuivatid on vastupidavad ja vastupidavad ning näevad samal ajal laitmatult ja stiilselt välja.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!