Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Carlo Flat riputatud WC kauss harjatud kuldne

ID: 9254
EAN: 5902557387588
SKU: REA-C3300
 • 328,60
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Rodzaj misy: Bezkołnierzowa - Rimless
Kausi pikkus (mm) 490 mm
Kausi tüüp: peatatud
Kausi laius (mm) 370 mm
Värv: Must/kuldne
Rozstaw montażowy: 180 mm
Wzór: Brush
Garantii: 24 kuud
Plaadi materjal ja tüüp: Czarna Duroplast
Tootja: Rea
Kirjeldus

Tutvustame teile ilusat ja äärmiselt funktsionaalset ning kaasaegset Carlo kaussi. Carlo kauss täidab teie vannitoa ruumi ideaalselt, säilitades samal ajal laitmatu välimuse ja sisustuse esteetika. See on valmistatud kvaliteetsest sanitaarkeraamikast. Tänu spetsiaalsele tootmisetapile on see vastupidav ja kergesti puhastatav. Innovaatiline Rimless-süsteem, mida me kasutame oma tualettkausside tootmisel, on vastus kõigile teie olemasolevatele probleemidele, mis on seotud hügieeni, puhtuse ja esteetilisusega vannitoas.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!