Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

product_advanced_searcher.filtration

Avamismeetod
Libistades (21)
Klaasi paksus
6 mm (40)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Kabiini suurus
80x100 (11)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Ristkülikukujuline dušikabiin

Kõik, millest sa pärast pikka ja väsitavat tööpäeva unistad, on värskendav dušš? Siis on sirge dušikabiin teie jaoks ideaalne lahendus. Rea poes pakume kõrgeima kvaliteediga tooteid parima hinnaga. Siit leiad sõrgukujulised dušikabiinid, mis on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, mis on vastupidavad niiskusele ja muudele ebasoodsatele teguritele.

Meie vannitoakabiinidele on omane funktsionaalsus ja esteetiline disain. Enamik mudeleid on ristkülikukujulised, mistõttu sobivad need suurepäraselt isegi suhteliselt väikese vannitoa ruumi. Ristkülikukujulised dušikabiinid paistavad silma oma mitmekülgsuse poolest. Need sobivad nii moodsasse kui ka klassikalisemasse stiiliga vannituppa. Ristkülikukujulised dušikabiinid on varustatud hermeetiliste ustega, mis tagavad ruumi tõhusa veekindluse. Samal ajal tagab nende mattklaasimine vannitavate inimeste jaoks intiimsuse. Seetõttu sobib sõrmkülikukujuline dušikabiin ka WC-ga kombineeritud vannituppa paigutamiseks.

Dushikabiinid: 120×90, 120×80, 100×80, 120×100 – erinevaid mudeleid, tipptasemel töö.

Rea poe sortimenti täiendatakse pidevalt tippkvaliteediga sõrmkülikukujulised dušikabiinid erinevates suurustes. Kõige populaarsemad on klientide seas 90×120 cm mudelid. Kas teie vannituba on liiga väike sellise suurusega duši jaoks? Pole probleemi. Meie kaupluses on saadaval ka ristkülikukujulised dušikabiinid suuruses 80×100. Sõltuvalt teie individuaalsetest eelistustest ja vajadustest saab neid varustada ainult ühele poole avaneva pöörduksega või nii sisse- kui ka väljapoole avatava pöörduksega. Refektnurkne dušikabiin on tavaliselt kaetud spetsiaalse hüdrofoobse kattega. See muudab selle puhtana hoidmise lihtsaks.

Ristkülikukujulised dušikabiinid ilma dušialuseta.

Meiega jääb funktsionaalne ja esteetiliselt meeldiv ristkülikukujuline dušikabiin teie käsutusse. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja külastage Rea kauplust juba täna. Me garanteerime, et te ei kahetse oma otsust!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!