Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Avamismeetod
Przesuwny (16)
Klaasi paksus
6 mm (24)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Kabiini suurus
80x100 (14)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Ristkülikukujuline dušikabiin

Kõik, millest sa pärast pikka ja väsitavat tööpäeva unistad, on värskendav dušš? Siis on sõrmkülikukujuline dušikabiin teie jaoks ideaalne lahendus. Rea poes pakume kõrgeima kvaliteediga tooteid parima hinnaga. Siit leiate sirge dušikabiinid, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, mis on vastupidavad niiskusele ja muudele ebasoodsatele teguritele. Meie vannitoakabiinidele on omane funktsionaalsus ja esteetiline disain. Enamik mudeleid on ristkülikukujulised, mistõttu sobivad need suurepäraselt isegi suhteliselt väikese vannitoa ruumi. Refektnurkseid dušikabiinid iseloomustab nende mitmekülgne kasutusvõimalus. Need sobivad nii moodsasse kui ka klassikalisemasse stiiliga vannituppa. Ristkülikukujulised dušid on varustatud hermeetiliste ustega, mis tagavad ruumi tõhusa veekindluse. Samal ajal pakub nende matt klaasistumine vannitavate isikute jaoks intiimsust. Seetõttu sobib nelinurkne dušikabiin ka vannituppa koos tualetiga. h2. Dushikabiinid: 120×90, 120×80, 100×80, 120×100 – erinevaid mudeleid, tippkvaliteediga. Rea poe sortimenti täiendatakse pidevalt tippkvaliteediga sõrgkülikukujulised dušikabiinid erinevates suurustes. Kõige populaarsemad on klientide seas 90×120 cm mudelid. Kas teie vannituba on liiga väike sellise suurusega duši jaoks? Pole probleemi. Meie kaupluses on saadaval ka ristkülikukujulised dušikabiinid suurusega 80×100. Sõltuvalt teie individuaalsetest eelistustest ja vajadustest võib need olla varustatud ainult ühele poole avaneva hingedega või nii sisse- kui ka väljapoole avatava pöörduksega. Rektaalne dušikabiin on tavaliselt kaetud spetsiaalse hüdrofoobse kattega. See muudab selle puhtana hoidmise lihtsaks. h2. Refektnurkne dušikabiin ilma dušialuseta. Meiega on funktsionaalne ja esteetiliselt meeldiv ristkülikukujuline dušikabiin teie käeulatuses. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja külastage Rea poodi juba täna. Me garanteerime, et te ei kahetse oma otsust!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.