Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Avamismeetod
Libistades (6)
Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Segisti viimistlus
matt (36)
Kabiini suurus
120 (19)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Walk-in dušiseinad

Üha enam inimesi otsustab mugavuse ja veesäästu eesmärgil paigaldada dušši. Dušikabiinid ei ole enam väikeste vannitubade pärusmaa, kus vann on piiratud ruumi tõttu kättesaamatu. See lahendus on populaarne ka suurtes ruumides ja vannitubades. Lisaks tavapärastele kabinettidele on teil võimalik kasutada ka walk-in kabinette. Need on moodsad, kuid samas praktilised konstruktsioonid, millega saate realiseerida ka ebatavalisi disainiideid.

Need on suurepärane valik kõigile minimalistlike kujunduste austajatele. Kui otsustate seda tüüpi dušikabiini kasuks, on vaja äravoolu. Kättesaadavat dušikabiini eristab võrreldes klassikaliste versioonidega selle lihtne disain. See omakorda tähendab, et rullid ja hinged ning muud kulumisohtlikud komponendid on vähem. Investeerimine sellisesse lahendusse teie vannitoa jaoks tagab seega, et see täidab oma eesmärki ilma probleemideta aastaid.

Walk-in vannituba – tee moodsasse ja funktsionaalsesse ruumi.

Tootjana oleme hästi kursis praeguste sisustustrendide ja klientide vajadustega. Seetõttu oleme tutvustanud moodsaid ja äärmiselt disainerlikke walk-in dušiseinu, mis sobivad igasse vannituppa. Erinevalt traditsioonilistest dušikabiinidest puuduvad neil uksed ja nende küljed on kinnitatud seinale. See tähendab, et saate kohandada konstruktsiooni vastavalt oma vannitoa mõõtmetele ja individuaalsetele ootustele. Suur eelis on see, et neid on väga lihtne paigaldada, isegi neile, kellel puudub eelnev kogemus seda tüüpi töödega.

Käiguseinad kinnitatakse otse põrandale, mis muudab kogu välimuse eriti elegantseks. See lahendus on ka praktiline, sest see lihtsustab liikumispuudega inimestel duši sissepääsu. Walk-in dušikabiinid on tänu oma lihtsale konstruktsioonile ka vastupidavad ja hõlpsasti puhastatavad. Väike arv nurkasid tähendab, et seebijäägid ja muud mustused ei kogune liigselt. Selle tulemusena ei võta puhastamine liiga kaua aega ega ole eriti nõudlik ülesanne. Dušiklaasi särava puhtuse saavutamiseks kulub sõna otseses mõttes vaid hetk.

*Walk-in dušš – mida võib leida meie valikust?

Valikusse ei kuulu mitte ainult dušikabiini klaas, vaid ka riiulite ja rippudega varustatud walk-in dušikabiin. Seda tüüpi elemendid on kaetud 4 korda kvaliteetse emailiga. Tänu sellele on need vastupidavad roostetamisele, tuhmumisele ja värvimuutustele. Sõltuvalt teie eelistustest võite valida kuldse, musta või kroomitud viimistlusega riiulid, riputid ja profiilid. Riiulite olemasolu hõlbustab vannitoa korras hoidmist. Veelgi enam, neid on võimalik lõigata klaasi laiuse järgi. Kokkupanek ise on äärmiselt lihtne ja koosneb kruvide pingutamisest. Moodsa disaini armastajad võivad valida dušikabiinid, kus läbipaistev klaas on kombineeritud mustade profiilidega. Geomeetrilised motiivid annavad walk-in dušikabiinile väga originaalse välimuse ja on kindlasti iga vannitoa tipphetk. Seda tüüpi versioon sobib ideaalselt ka vintage-stiilis ruumidesse.

Karastatud klaas on saadaval eri paksusega, nii et seda saab hõlpsasti kohandada vastavalt teie vajadustele. Need, kes eelistavad lihtsat disaini ja minimalismi, võivad valida selge dušiklaasi ilma lisakaunistuseta. Sellised mudelid on kaetud spetsiaalse Nano Easy Clean kattega, mis võimaldab vee kondenseerumist klaasi pinnale. Selle tulemusel voolab vesi koos lisanditega äravoolu ja klaas jääb pikema aja jooksul puhtaks. Käepidemed on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mis on vastupidav kriimustuste ja muude kahjustuste suhtes.
Kõnnitee dušiseinad – suur valik mudeleid
Meie pakkumisest leiad tippkvaliteediga tooted, mis rõõmustavad sind oma disaini ja funktsionaalsusega. Nende abil saate luua moodsa walk-in-vannitoa, mis vastab teie ootustele nii visuaalselt kui ka funktsionaalselt. Pakutavad dušiseinad
- on valmistatud karastatud, purunemiskindlast klaasist,
- on saadaval paljudes mudelites.
- on saadaval mitmes suuruses (nt dušiklaas 120),
- on spetsiaalse kattega, mis võimaldab walk-in-seina hõlpsasti puhtana hoida,
- on vastupidavad ja valmistatud hoolikalt.

Walk-in glass on ajatu investeering, kuna läbipaistev klaas on universaalne element ja ei lähe kunagi moest välja. Selle tulemusena, isegi kui te plaanite oma vannituba mingil hetkel tulevikus renoveerida, ei pea te dušikabiini välja vahetama, sest see jääb ikkagi disainiga kooskõlla. Veelgi enam, walk-in dušš ei võta optiliselt palju ruumi, nii et ruum tundub suurem, kui ta tegelikult on. Sellised mudelid sobivad suurepäraselt igasse interjööri, olenemata selle suurusest. Vaadake meie pakutavaid walk-in dušikabiinid ja leidke oma vannituppa sobiv mudel. Kutsume teid ostma!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!