Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Dušisein Rea Cortis 120

ID: 4155
EAN: 5902557343386
SKU: REA-K7211
 • 360,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kabiini suurus: 120
Värv: Chrome
Kabiini tüüp: Walk-in
Klaasi värvus: Transparentne 6mm
Avamismeetod: Libistades
Seria: Cortis
Kõrgus (mm) 1995 mm
Dušikabiini suund: Universaalne
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Erakordne visuaalne efekt – lihtne ja funktsionaalne lahendus, mis võtab tänu libisevale avamismehhanismile väga vähe ruumi. Sein sobib paigaldamiseks dušikaussi või lineaarse äravooluga. See kinnitatakse seina külge klambriga, mida saab lõigata vajaliku suurusega. Mudelil Cortis on mugav pikk käepide, mille külge saab rätiku riputada. See on valmistatud ohutust, kvaliteetsest karastatud klaasist, mis on suurepärase läbipaistvusega. Tänu spetsiaalsele tootmisetapile ja Easy Clean-kattele on see vastupidav ja kergesti puhastatav.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!