Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Äravoolu tüüp
product_advanced_searcher.empty_field
Drenaaži pikkus (CM)
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Lineaarne duši äravool

Ilma kandikuta dušš näeb välja väga stiilne ja kaasaegne ning samas mugav kasutada. Nii on salongi sisenemine ja sealt väljumine palju lihtsam, mis võib olla oluline eelkõige piiratud liikumisvõimega inimestele. Sellise duši loomisel aitab lineaarne äravool tõhusalt ära hoida põranda üleujutamist ja samal ajal sellesse diskreetselt peidetud. Seda tüüpi elemendid erinevad mitte ainult suuruse poolest, mis võimaldab neid kohandada peaaegu iga paigutusega, vaid ka välimusega. Tänu sellele saavad nad suurepäraselt täiendada ruumi sisekujundust, lisades sellele elegantsi.

Lineaarne duši äravool – praktiline ja stiilne vannituba

Lineaarne duši äravool sobib ideaalselt paljudes kaasaegsetes vannitubades märgatavate minimalistlike trendidega. Kuid see sobib ideaalselt ka iga viimistlusstiiliga, mistõttu on see äärmiselt mitmekülgne. Dušialusest loobumisel ja duširuumi lineaarse äravoolu valimisel on ka muid eeliseid. Need sisaldavad:

- universaalsus – saab kasutada peaaegu igas vannitoas, nii kodus kui ka äriruumides või hotellides,
- elegantne välimus – samastub disainerinterjööriga,
- funktsionaalsus – lihtne hoida dušši ja selle ümbrust puhtana, samuti igapäevase kasutamise mugavus,
- mitmekesisus – erinevat tüüpi äravoolu viimistluste olemasolu.

Valides oma interjööri lineaarset drenaaži, tasub pöörata tähelepanu nende olulisematele parameetritele, nagu läbilaskevõime (võime teatud koguses vett teatud ajahetkel ära juhtida) või paigaldussügavus. Oluline on ka garantii – Rea toodetel on see lausa 10 aastat!

Rea lineaarsed äravoolud – stiil ja kvaliteet

Rea kaubamärk pakub lineaarseid äravoolutorusid, mis sobivad hõlpsalt teie interjööri. Need erinevad parameetrite, välimuse ja värvide poolest, kuid ühine on suurepärane töötlus, mis määrab vastupidavuse ja funktsionaalsuse. Meie pakkumine sisaldab nt. madalad äravoolud, mida saab paigaldada ka ebasoodsates tingimustes, samuti erinevad viimistlusvõimalused, mis võimaldavad valida äravoolu, mis sobib ideaalselt teiste paigutuse elementidega.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!